Lady Gaga instagram archyvo nuotr.

JAV valdžios atstovai pranešė, kad vyras, kuris pašovė Lady Gagos šunų vedžiotoją ir pavogė jos prancūzų buldogus, pripažino savo kaltę. Pirmadienį jis buvo nuteistas ir kalės 21 metus.

Valdžios institucijos atstovai teigė, kad vagys nežinojo, jog šunys priklauso Lady Gagai ir tai tebuvo atsitiktinumas. Prancūzų buldogų veislės šunys yra itin brangūs, jie gali kainuoti ir kelis tūkstančius eurų.

Los Andželo apygardos apylinkės prokuratūra teigia, kad Džeimsas Hovardas Džeksonas, vienas iš trijų vyrų ir dviejų bendrininkų, dalyvavusių smurtiniame apiplėšime, neprieštaravo dėl pasikėsinimo nužudyti.

Prokurorai sakė, kad 2021 m. vasario 24 d. Džeksonas ir kiti asmenys važinėjo po Holivudą ir San Fernando slėnį ieškodami prancūzų buldogų. Ryanas Fischeris, kuris prižiūrėjo tris Lady Gagos augintinius, buvo rastas kartu su jais. Kaip vėliau paaiškėjo, Džeksonas panušovė Fišerį.

Prokurorų biuras taip pat pranešė, kad M. Džeksonas prisipažino dėl kaltinimų, padarius didelius kūno sužalojimus. Jam buvo skirta 21 metų laisvės atėmimo bausmė.

Pareiškime sakoma: „Kadangi Džeksonas pripažino savo kaltę, jis turi atsakyti už šaltakraujišką smurto aktą.“

Taip pat skaitykite: