Artėjant bene svarbiausiai gyvenimo šventei – vestuvėms, apgalvojame kiekvieną smulkmeną. Nei vienos vestuvės neapsieina be fotografo, tačiau kartais jį išsirinkti tampa labai sunku. Kiekvienas nori gražių ir išskirtinių kadrų iš savo šventės. Norinčius išties iškirtinių akimirkų sužavės vestuvių fotografas Peter Adams-Shawn atrado išskirtinį būdą užfiksuoti jaunavedžius.

Pastariuosius kelerius metus Peter Adams-Shawn kuria fotografijų projektą, kurį pavadino „Žiedo peizažas“. Šie įspūdingi kadrai – tai atspindys ant jaunųjų vestuvinių žiedų. Pradėdamas šį projektą, fotografas nesitikėjo tokios sėkmės – jo nuotraukos išpopuliarėjo visame pasaulyje. O pats fotografas sako, kad buvo sunkiau, nei jis tikėjosi.

Atspindžio įamžinimas žieduose nėra naujas fotografavimo būdas, tačiau Peter Adams-Shawn šį būdą ištobulino iki menkiausių smulkmenų. Kiekvienas jo užfiksuotas kadras – tai nauja istorija: nerasite nei vienos tokios pat ar net panašios nuotraukos. Kiekvienas atspindys – daug laiko ir pastangų reikalaujanti kompozicija, tačiau visas vargas atsiperka išvydus galutinį rezultatą.

Peter Adams-Shawn yra žinomas ir dėl ankstesnių savo darbų. 2015 metais jis fotografavo vestuves svečių akimis, šį fotoprojektą jis pavadino „Akies peizažu“. Fotografas atskleidžia, kad jo gerbėjus greitai pasieks dar vienas naujas fotoprojektas, kuriame jaunavedžiai bus užfiksuoti ant muilo burbulų atspindžių.

9

10

15

11

12

13

14

x16

17

19

20

21

23

Taip pat skaitykite: