Pexels.com archyvo nuotr.

Atvykus į Vilnių neišvengiamai susiduriame su būtinybe atsidurti vienoje ar kitoje vietoje. Gerai, jei kai kuriuos objektus pavyksta pasiekti pėsčiomis, bet dažniausiai reikia pasinaudoti transporto paslaugomis, kad pasiektume reikiamą vietą reikiamu laiku. Rinkdamiesi transportą turime įvertinti kainą, patogumą ir žinoti, kur vyksime. Nėra vieno būdo, kuris būtų geriausias visais atvejais, todėl turime keletą pasirinkimų. Dauguma būdų yra tinkami, bet vieni labiau patogūs ir padedantys sutaupyti.

Automobilių dalinimosi paslauga. Naudokitės automobiliu tik tiek, kiek reikia, kad nuvažiuotumėte į reikiamą vietą, o tada jį palikite tam skirtose teritorijose, kad automobiliu galėtų naudotis kiti. Tai sparčiai populiarėjanti paslauga, kuria naudojasi Vilniaus gyventojai ir svečiai. Didžiausias šios paslaugos teikėjas yra citybee. Šie automobiliai gali būti paimami ir paliekami ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, daugelyje pajūrio vietų. Kitas paslaugos teikėjas SPARK nuomai siūlo išskirtinai tik elektromobilius. Jei niekuomet neteko vairuoti šio tipo transporto priemonės, tai kartu gali būti ir naujas potyris. Deja, elektromobilius paimti ir palikti galima tik Vilniaus mieste esančiose teritorijose.

Automobilių nuoma. Jei automobilis jums reikalingas ne tik pasiekti vieną tikslą, bet norite naudoti jį dažniau, ilgiau ar važiuoti į kitus miestus, kur automobilių dalinimosi paslauga neteikiama, tuomet tinkamiausia bus automobilių nuoma. Prieš pasiimdami automobilį galėsite pasirinkti norimą modelį ar automobilio klasę. Kartu su nuomojamu automobiliu galima užsakyti ir papildomų paslaugų, kurios pavers kelionę dar patogesne. Galite patys išbandyti: Autobanga.lt. Automobilių nuomos kainodara leidžia sutaupyti, kai automobilis nuomojamas ilgesniam laikui. Jei yra poreikis, automobilį galima grąžinti kitoje miesto vietoje ar net kitame mieste.

Viešasis transportas. Tikriausiai ne daugelis mėgsta naudotis viešuoju transportu, o ypač nepažįstamose vietovėse. Neabejotinai šis keliavimo būdas yra pats pigiausias, tad tai puiki proga sutaupyti. Viešajame transporte pamatysite tikrąjį miesto gyvenimą, nes daugiausia juo naudojasi vietiniai gyventojai. Tad galima teigti, kad tai yra miesto veidrodis.

Aktyvūs keliavimo būdai. Jei aprašyti transporto tipai yra išbandyti arba norisi didesnio mobilumo ar kelionę paversti neįprasta, tuomet tikrai tiks keliavimas dviračiais ar elektriniais paspirtukais. Vilniaus mieste jau keletą metų galima rasti geltonus dviračius, kuriuos galima pasiimti ir palikti tam skirtose vietose, kurių yra nemažai visose miesto dalyse. Vienu metu atvyksite į reikiamą vietą ir fiziškai pajudėsite. Citybee pradėjo teikti elektrinių paspirtukų nuomos paslaugą. Visas nuomos procesas yra labai panašus į automobilio nuomą iš šios platformos, bet paspirtukas turi savų privalumų ir trūkumų. Jei šis keliavimo būdas vilioja – pirmyn !

Neužmirškite, jei nereikia skubėti, kai kurias sostinės vietas galima pasiekti ir pėsčiomis. Taip pat yra daug taksi firmų. Jei reikalingas transportas, nesunkiai rasite sau tinkamą sprendimą. Paslaugų teikėjų yra daug, belieka išsirinkti ir pradėti naudotis.

Užsakymo Nr. KMC190090

Taip pat skaitykite: