Organizatorių archyvo nuotr.

Daugumai žmonių vestuvinis žiedas yra toks pat svarbus kaip ir vestuvės, o vestuvių be vestuvinių žiedų, kaip žinia, nebūna. Yra įvairių vestuvinių žiedų variantų, iš kurių galima pasirinkti, tačiau renkantis vestuvinį žiedą labai svarbūs aspektai yra metalas, stilius ir kitos žiedo savybės. Šiandien populiariausi vestuvinių žiedų metalai yra auksas, sidabras, platina, paladis, volframas ir karbidas. Tačiau tam, kad didžiulė skirtingų vestuvinių žiedų įvairovė neapsunkintų pasirinkimo, siūlome jums kelis praktiškus patarimus, kuriuos pateikia Vestuviniaiziedai.lt.

Pasirinkite vestuvinio žiedo stilių

Pirmiausia reikėtų pasirinkti norimą vestuvinio žiedo stilių ir tik tada rinktis taurųjį metalą, iš kurio jis bus pagamintas. Ir nors rinkoje kasmet stebime vis naujas vestuvinių žiedų mados tendencijas, sprendimas, kokį vestuvinį žiedą pasirinkti, galiausiai priklauso nuo asmeninio skonio ir pageidavimų. Taigi, asmeninis stilius turi didžiausią reikšmę renkantis vestuvinius žiedus iš aukso, paladžio ar volframo. Tuo tarpu, kai žinosite, kokio stiliaus žiedo norėtumėte, reikia išsiaiškinti, ar yra metalų, iš kurių juvelyrai galėtų pagaminti būtent tokį vestuvinį žiedą.

Pasirinkite brangakmenį

Didelė dalis būsimų nuotakų nori, kad ant jų vestuvinio žiedo žibėtų brangakmenis. Renkantis metalą savo vestuviniam žiedui su brangakmeniu, reikia gerai pagalvoti, koks brangakmenis prie jo gerai tiktų. Populiariausi brangakmeniai vestuviniams žiedams yra deimantai, safyrai, smaragdai ir rubinai. Brangakmenis bus svarbiausia vestuvinio žiedo dalis, todėl svarbu, kad jis derėtų prie žiedo metalo.

Metalo savybės

Renkantis metalą savo vestuviniam žiedui, visų pirma reikia pasistengti kuo daugiau sužinoti apie skirtingų metalų savybes, kaip antai jų reakcija į temperatūrą, elektros laidumą ir kt. Šių savybių žinojimas ir supratimas padės įsigyti žiedą, atitinkantį jūsų gyvenimo būdą. Norint išsiaiškinti šias savybes, reikės skirti šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, tačiau tai tikrai verta padaryti, jei norite išsirinkti jūsų dėmesio vertą taurųjį metalą.

Gyvenimo būdas

Gyvenimo būdas turi didelę reikšmę pasirenkant vestuvinio žiedo metalą. Būtų klaidinga manyti, kad visi taurieji metalai yra atsparūs įvairiausioms sąlygoms ir poveikiams. Geriausia būtų įvertinti savo gyvenimo būdą ir tai, kaip jis paveiks jūsų vestuvinį žiedą, kurį kasdien mūvėsite ant savo piršto. Todėl jei jūsų gyvenimo būdas yra ramesnis ir sėslesnis, galite rinktis bet kokį taurųjį metalą, tačiau jei jūsų gyvenimas yra labai aktyvus ir kupinas nuotykių, vertėtų dairytis patvaresnių metalų, kurie yra atsparesni įbrėžimams ir įlenkimams.

Žiedų graviravimas

Graviravimui rekomenduojama platina, tačiau tinka ir minkštieji metalai, pavyzdžiui, auksas ir sidabras. Tačiau nusprendus graviruoti žiedą, reikia apgalvoti kelis papildomus dalykus, įskaitant žiedo plotį, todėl labai svarbu prieš pasirenkant vestuvinius žiedus, šį klausimą aptarti su juvelyru.

Vestuvinio žiedo priežiūra

Geltonojo aukso žiedas yra geras pasirinkimas tiems, kurie mėgsta šiltų spalvų metalus ir pageidauja žiedo, kurio priežiūra būtų minimali, ypač pasirinkus 14 karatų auksą, kuris braižosi mažiau nei 18 karatų auksas. Tokius žiedus reikia retkarčiais nuvalyti ir nublizginti, tačiau didelės priežiūros jie nereikalauja. Kita vertus, baltąjį auksą, kuris gaminamas geltonąjį auksą maišant su nikeliu, dažnai reikia pamerkti į rodį, kad auksas ilgus metus išlaikytų savo spalvą ir blizgesį. Tiems, kuriems patinka tikroji sidabro spalva ir pageidauja žiedo, kurio nereikėtų dažnai atnaujinti, rekomenduojama išbandyti platiną, kuri niekada nekeičia spalvos.

Kaip matote, yra daug dalykų, į kuriuos verta atsižvelgti ieškant vestuvinių žiedų, todėl tikimės, kad šie praktiški patarimai padės lengviau priimant teisingą sprendimą, tačiau galutinis sprendimas priklausys nuo jūsų ir jūsų antrosios pusės skonio.

Užsakymo Nr. KMC220102

Taip pat skaitykite: