Organizatorių archyvo nuotr.

Kas erzina labiau nei lietus per atostogas? Žinoma, tai aplinkui įkyriai zyziantis bei įkąsti besitaikantys uodai bei musės. Kovoje su uodais, musėmis ir kitais vabzdžiais visada gelbsti ne kas kita, kaip uodų ir musių gaudyklės.

Kokie yra uodų ir musių gaudyklių tipai?

Uodų ir musių gaudyklių būna įvairiausių tipų. Vienas dažniausiai naudojamų tipų – tai įvairių dizainų bei dydžių uodų ir musių gaudyklės su elektros iškrova. Šio tipo uodų ir musių gaudyklės idealiai tiks saugiai bei efektyviai įvairaus dydžio vabzdžių „medžioklei“. Pastatomos, pakabinamos arba raketės tipo vabzdžių gaudyklės su elektros iškrova yra lengvai prižiūrimos bei valomos.

Dar vienas uodų bei musių gaudyklių tipas, kurį pamėgę žmonės, norintys, kad jų „sumedžioti“ vabzdžiai liktų gyvi ir sveiki, – tai musių bei uodų gaudyklės su įsiurbimu. Šio tipo vabzdžių gaudyklės turi specialius konteinerius, į kuriuose patenka sugauti vabzdžiai ir kuriame jie saugiai laikomi iki tol, kol nusprendžiate juos paleisti.

Vabzdžių gaudyklės su ultragarsu – tai dar vienas  populiarus bei efektyvus būdas atbaidyti įkyriuosius uodus bei muses: šio prietaiso skleidžiamas aukšto dažnio garsas itin nemalonus vabzdžiams, bet visiškai neveikia žmonių.

Itin tyliai veikia uodų, musių bei kitų vabzdžių gaudykles su ventiliatoriumi. Šios vabzdžių gaudyklės gali būti tiek pakabinamos, tiek pastatomos, todėl jų pritaikymas tikrai paprastas. Pažymėtina, kad šias vabzdžių gaudykles galima naudoti tiek lauke, tiek pasirinktose patalpose.

Vabzdžių gaudyklės su lipnia juosta pasižymi itin paprasta priežiūra bei eksploatacija. Šios gaudyklės skiriasi savo galingumu, veikimo plotu bei kitais parametrais, todėl būtina to nepamiršti, renkantis šią vieną ekologiškiausių rinkoje vabzdžių gaudyklių.

Ar vabzdžių gaudyklės yra brangios?

Uodų ir musių gaudyklių kaina skiriasi, priklausomai nuo gaudyklės tipo ir jo nulemtų vabzdžių gaudyklių charakteristikų. Jeigu ieškote nebrangios vabzdžių gaudyklės, tokią tikrai galite įsigyti vos už 7 eurus. Modernesnės vabzdžių gaudyklės, žinoma, kainuoja brangiau. Jų kaina prasideda nuo 40 eurų. 

Užsakymo Nr. KMC220171

Taip pat skaitykite: