Organizatorių archyvo nuotr.

Keičiantis technologijoms, keičiasi ir reklamos būdai. Nuo paprastų skrajučių iki didžiulių lauko reklamų ar… 3D spausdintuvu kuriamų vidaus ir lauko reklamų. Įdomūs, akį traukiantys reklamos sprendimai ne tik atkreipia potencialių klientų dėmesį, bet ir gali tapti įdomiomis interjero detalėmis. Aplinkai draugiška tūrinė reklama – tai naujas žingsnis reklamos pasaulyje. Juk ekologija šiandien yra kaip niekad svarbi tema, todėl „Ric Creative“ siūlo rinktis mažesnį poveikį gamtai turinčias 3D reklamas. Šiame straipsnyje papasakosime, kokie sprendimai buvo pritaikyti kuriant tvaresnius tūrinės reklamos modelius.

Tūrinė reklama, kuri yra palankesnė aplinkai

Tūrinė reklama, tai 3D spausdintuvu sukurta reklama, kuri gali būti naudojama pačiais įvairiausiais tikslais. Nuo 3D patalpų maketo iki interjero dekoro elementų – tūrinių rodyklių, raidžių, jūsų prekių ar produktų kopijų ir t. t. 3D reklama anksčiau buvo gaminama iš putų polistirolo, tai lengva medžiaga, kurią galima gana paprastai formuoti, suteikti jai norimą formą. Visgi keičiantis technologijoms atsiranda ir kitų ekologiškesnių medžiagų, kurias galima panaudoti tokių reklamų kūrimui. Norint sukurti aplinkai saugesnius tūrinės reklamos elementus, galima rinktis ne tik kitas medžiagas, bet ir optimizuoti procesus, atkreipti dėmesį į perteklinį medžiagų naudojimą ar įprastą medžiagą, pvz., dažus, keisti ekologiškesne alternatyva.

Ekologinis tūrinės reklamos projektavimas, mažesnis atliekų kiekis ir mažiau cheminių medžiagų

Ekologiška tūrinės reklamos gamyba padeda sumažinti gamybos metu sukuriamų atliekų kiekį bei sukurti tokią pat efektyvią, bet mažiau taršią 3D reklamą. Aplinkai saugesnės tūrinės raidės, prekių modeliai, interjero detalės – 3D spausdintuvas leidžia įgyvendinti įvairias jūsų idėjas, o mes pasistengėme sukurti tvaresnę 3D reklamų kūrimo sistemą, kuri kiekvieną projektą pavers tvaresniu ir žalesniu. Štai kokių žingsnių ėmėsi „Ric Creative“, kurdami 3D reklamas:

  • Tvaresnių žaliavų pasirinkimas. Mažesnis poveikis aplinkai su ekologiškesne tūrine reklama. Išbandę skirtingas technologines galimybes bei šiuo metu rinkoje esančių medžiagų pasirinkimą, nusprendėme keisti įprastą putų polistirolo žaliavą į 3D spausdintuvui tinkamą polimerą.

  • Mažiau cheminių medžiagų. Tą patį ar labai panašų rezultatą galima gauti naudojant skirtingus technologinius sprendimus. Skirtingos alternatyvos gali būti pasirenkamos vertinant kainos, ilgaamžiškumo, tvarumo ir kitus aspektus. Kuriant aplinkai draugišką tūrinę reklamą, įvertinome, kokių naudojamų cheminių medžiagų galime atsisakyti ir sukurti tokį pat patvarų reklaminį elementą. Įvertinę gamybos procesą, nusprendėme mažinti cheminių medžiagų sunaudojimą atsisakant epoksidinės dervos. Taip sumažinome kuriamų 3D reklamos modelių poveikį aplinkai.

  • Kokybiška spauda su ekologiškais dažais. Ekologiška tūrinė reklama su mažesniu poveikiu aplinkai kuriama įvertinus ne tik pačius konstrukcinius elementus, bet ir spaudai naudojamus dažus. Ieškodami tvaresnių alternatyvų, nusprendėme keisti naudojamus dažus į ekologiškus, kurie mažiau teršią aplinką.

Partnerių turinys

Taip pat skaitykite: