Pexels.com archyvo nuotr.

Tikriausiai daugelis norėtume namuose turėti daugiau erdvės – juk tai gražu, negana to, suteikia kur kas daugiau galimybių renkantis baldus ir galvojant interjero koncepciją. Tačiau visgi neretai tenka sukti galvą, kaip funkcionaliai ir drauge dailiai įrengti kompaktiškas erdves. Pateikiame tris baldus, kurie gali labai pagelbėti ir būti tobulu sprendimu mažoms erdvėms.

Išskleidžiamas stalas

Didelis ir mažas stalas viename – gana patrauklus variantas, tiesa? Suskleistas stalas neužima daug vietos, tačiau jo visiškai užtenka patogiai susėsti šeimai. Tačiau švenčių metu ar tiesiog sulaukus svečių tokiu atveju jau kyla problema – kur visus susodinti. Išskleidžiami stalai labai lengvai išsiskleidžia ir jau po akimirkos turėsite ilgą stalą, prie kurio tilps didelė kompanija.

Sofa su miegamąja dalimi

Sofa yra gana kompaktiškas pasirinkimas. Juo labiau, kad stilių įvairovė leidžia atrasti tokių, kurios užima tikrai nedidelį plotą. O miegojimo funkciją turinti sofa bus du viename – ir baldas sėdėti, ir lova patogiam miegui.

Pakabinamos lentynos

Ant sienos tvirtinamos lentynos gali būti atviros, o gali būti ir uždaros, tačiau visos jos bus labai geras variantas mažoms patalpoms, nes padės efektyviai taupyti grindų plotą. Talpios, bet nereikalaujančios vietos ant grindų – praktiškas sprendimas.

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: