Organizatorių archyvo nuotr.

Bėgant metams, mūsų veido oda susiduria su daugybe pokyčių – ji praranda elastingumą ir stangrumą, išsausėja, joje atsiranda raukšlių ir tamsių dėmelių. Nors mes negalime sustabdyti laiko ir visiškai išvengti odos senėjimo procesų, visuomet galima pasirinkti atitinkamus odos priežiūros sprendimus, kurie padėtų pagerinti mūsų veido odos būklę ir išvaizdą.

Naudokite švelnų veido odos prausiklį

Nepaisant to, koks bebūtų veido odos tipas ar odos problemos, su kuriomis tenka susidurti, kasdienis veido odos valymas yra būtinas. Tačiau, jei jūsų oda yra brandi, reikėtų rinktis švelnų veido odos ploviklį, kuris nedirgina odos, ir venkite šiurkščių veido odos valymo priemonių.

Mūsų odai senstant, ji natūraliai netenka drėgmės, riebalų ir maistinių medžiagų, todėl darosi ir atrodo sausesnė. Pasirinkę raminančias prausimosi putas su kofeinu ir hialurono rūgštimi, galėsite lengvai pašalinti nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, kartu sumažinant raukšles, paskatinant kolageno gamybą, apsaugant odą nuo vandens netekimo ir nuraminant sudirgimus bei išsaugant odos skaistumą.

Kiekvieną savaitę šveiskite veido odą

Šveičiant veido odą, išvalomos užsikimšusios jos poros, pašalinamos negyvos odos ląstelės ir pagerinama kraujotaka, todėl veido odos šveitimas yra būtinas. Tačiau tai daryti reikėtų naudojant švelnų odos šveitiklį ir saikingai – ne daugiau kaip 1-3 kartus per savaitę, atsižvelgiant į tai, koks yra jūsų veido odos tipas ir kaip oda reaguoja į šveitimą.

Naudokite veido odos serumą

Su amžiumi odos ląstelių atsinaujinimas lėtėja, todėl sumažėja ir bendras odos gyvybingumas bei skaistumas. Bėgant metams, oda neišvengiamai praranda ir svarbias maistines medžiagas, todėl oda ima sausėti. Be to, odos būklei didelės įtakos turi daugybė neigiamų aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliai ir tarša.

Todėl po veido odos valymo ryte ir/arba vakare, prieš tepant drėkinamąjį kremą, naudinga odos priežiūrai skirta priemone gali tapti odą skaistinantis vitamino C serumas su ferulo rūgštimi ir vitaminu E. Stabilios formos 10 % vitamino C serumas, kuriame be kita ko yra ir hialurono rūgšties, skvaleno, vitamino B5, bisabololio, tokoferolio ir arbūzų, obuolių bei kivio vaisiaus ekstraktų, nedirgina odos, lėtina jos senėjimo procesus ir kartu didina odos stangrumą bei elastingumą, mažindamas raukšles ir pigmentines dėmes, skatina kolageno gamybą, suteikdamas drėgmės išoriniam odos sluoksniui, ir apsaugo odą nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Naudokite drėkinamąjį kremą

Turint brandžią odą, naudinga į savo kasdienę odos priežiūrą įtraukti drėkinamąjį kremą, kuris būtų sukurtas taip, kad atgaivintų odos tonusą ir paskatintų odos ląstelių atsinaujinimą. Tam gali puikiai tikti tiek veido odą stangrinantis peptidų kremas su amino rūgštimis ir vitaminu E bei F, tiek ir drėkinantis keramidų veido kremas su hialurono rūgštimi ir skvalenu.

Kasdien naudojamas drėkinamasis kremas padės susigrąžinti gražią odą, atkurs viršutinį odos sluoksnį, atstatys odos drėgmės balansą, paskatins kolageno gamybą, aprūpins išorinį ir giliuosius odos sluoksnius drėgme ir padės ją sulaikyti, suminkštins ir pamaitins odą, padidins jos elastingumą ir stangrumą, apsaugos nuo neigiamų aplinkos veiksnių ir sumažins raukšles bei odos spalvos nelygumus.

Nepamirškite paakių odos

Rūpinantis brandžia veido oda, taip pat nereikia pamiršti paakių odos priežiūros. Paakių oda yra labai plona ir jautri, todėl joje senėjimo požymiai paprastai būna matomi geriausiai. Pasirinkite tokį paakių kremą, kuris padėtų pašalinti aplink akis matomus senėjimo požymius, pvz., raukšles, tamsius ratilus ir paburkimus.

Galite pasirinkti drėkinantį keramidų paakių kremą su bakučioliu ir hialurono rūgštimi arba šviesinantį vitamino C paakių kremą su kofeinu ir peptidais. Šios veido odos priežiūros priemonės padės pašviesinsi patamsėjusius paakius, sumažinti paakių patinimus ir nuovargio požymius, o taip pat sumažinti raukšles bei pigmentines dėmes, paskatins kolageno gamybą, pagerins odos drėkinimą, nuramins odą, padarys ją stangresnę ir elastingesnę.

Apsaugokite odą nuo saulės

Viena pagrindinių veido odos raukšlių ir tamsių dėmių atsiradimo priežasčių yra saulės UV spindulių padaryta žala. Todėl reikia stengtis kuo mažiau būti saulėje, būtinai dėvėti galvos apdangalą, saulės akinius ir naudoti apsauginį kremą nuo saulės.

Apsauginį kremą nuo saulės turėtumėte naudoti ištisus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų ir temperatūros. Net jei dangus yra apsiniaukęs arba už lango spaudžia šaltukas, plataus spektro apsauginis kremas nuo saulės, su ne mažesniu kaip 30 SPF, yra būtinas.

Nors brandžios odos būklė bei problemos gali skirtis, pasitelkus šiuos bazinius veido odos priežiūros patarimus turėtų būti daug lengviau teisingai puoselėti savo odą ir pasiekti norimų rezultatų.

Užsakymo Nr. KMC220188

Taip pat skaitykite: