Vilnius.lt archyvo nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybė tęsia gražią tradiciją ir kviečia dalyvauti konkurse „Žydintis Vilnius 2017“, kuris leis džiaugtis ir dalytis pačių vilniečių išpuoselėta sostinės aplinka.

Šiemet norime atkreipti dėmesį į daugiametes gėles ir augalus, kurie šiuo metu džiugina rudenėjančiais žiedais ir vaisiais ir kviečiame fotografuoti savo ar savo artimųjų, kaimynų, įstaigų ar įmonių sukurtus gėlių darželius ar kompozicijas, kuriuose pirmuoju smuiku grotų daugiametės gėlės.

Siūlome nepamiršti ir vienmečių gėlių, kurios dažnai puošia fasadus, balkonus ir terasas – taip pat laukiame gėlynų nuotraukų su trumpu aprašymu.

Nuotraukas konkursui kviečiame siųsti el. paštu zydintisvilnius2017@gmail.com nuo rugpjūčio 25 d. iki spalio 22 d.

Nuotraukų siuntimas konkursui ir balsavimas už jas šiais metais vyks vienu etapu. Laimėtojas bus nustatomas pagal surinktų „patinka“ skaičių savivaldybės „Facebook“ paskyroje prie publikuotų nuotraukų.

Taip pat atsiųstas kompozicijas vertins Žydinčio Vilniaus komisija, kurią sudarys: mero patarėja Dalia Bardauskienė, Želdynų poskyrio vedėja Giedrė Čeponytė,  VšĮ „Vilniaus miesto parkai“ direktoriaus pavaduotoja, vyr. sodininkė Kristina Narvilienė, Miesto plėtros departamento, Plėtros planavimo skyriaus vyr. specialistė Indra Bieliūnaitė, taip pat Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos (LKAS) narė kraštovaizdžio architektė Dovilė Ivanauskienė, įmonės „Mažieji sodai“ vadovė Ligita Poškutė bei praeitų metų konkurso nugalėtojai.

Laimėtojai bus apdovanoti ir pakviesti susitikti su Vilniaus meru, kuris įteiks padėkos raštus.

Konkurso sąlygos:
– Dalyviai el. pašto adresu zydintisvilnius2017@gmail.com  siunčia nuotraukas su užfiksuotais privačiais ir visuomeninės paskirties gėlynais, kuriuose vyrauja daugiametės gėlės, daugiabučių namų, įmonių, įstaigų ir kitų objektų fasadai, papuošti gėlėmis;
– Dalyviai siunčia ne daugiau kaip 2-4 vieno objekto nuotraukas;
– Nuotraukose turi būti matoma visa aplinkos ar pastato, papuošto gėlėmis ar žydinčiais želdiniais estetika;
– Balsuoti už Jums labiausiai patikusius daugiamečius gėlynus ar žydinčius fasadus bus galima savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle Facebooke.

Taip pat skaitykite: