Organizatorių archyvo nuotr.

UAB „ IK Verslo grupė“ specialistai pataria apie PVC langų priežiūrą bei remontą.

Šaltajam sezonui pradėkime ruoštis iš anksto, kol šilta:

  1. Tam, kad žiemą PVC langai veiktu tvarkingai ir nepūstų vejas per langus,būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūras detales specialiu tepalu bent du kart per metus.   Taip pat būtina pastovi kas 6 mėn guminių tarpinių priežiūra, kad atgautu savo elastingumą.
  2. Keičiantis sezonui langus būtina sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonui
  3. Lieka neišpręsta ir oro ventiliacijos problema, ko pasekoję vėliau būtuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis, pradeda rasoti langai. Tam reikalinga sumontuoti ventiliacinius oro  vožtuvus.

Norime atkreipti dėmesį i esamas gumines langų tarpines. 

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo,  gali būti po 3-7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – “prikepa” prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas sklindantis iš lauko.

Rekomenduojame   gumines  tarpines  pasikeisti į vokiškas Q -Lon poliuretano  tarpines.

SignalizatoriusOrganizatorių arhyvo nuotr.

Vokiškų tarpinių privalumai:

Pakeitus  gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“  firmos  poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite savo pinigus. Tarpinė  yra  atspari drėgmei,ultra violetiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja jokios papildomos priežiūros.

Tarpinei suteikiama  5 metų garantija, ilgaamžiska 21 metai ir daugiau, nereikalauja  papildomos priežiūros.,  visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo kooficientas  K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Rekomenduojama įsigti ir autonominę lango – durų  signalizaciją, kuri padės apsisaugoti nuo vagysčių. Atidarius langą iš lauko pradės kaukti sirena, kuri pažadins ne tik jus bet ir kaimynus.  Ši signalizacija pagelbės  vaikų saugumui, kurie mėgsta žaisdami atidaryti langą. Atidarius langą iškart suveiks signalizacija.

Siūlome pasirūpinti ir autonominiais gaisro detektoriais , kurie reaguoja į dūmus. Rekomenduojama bute pastatyti nuo 1 iki 3 vnt. priklausomai nuo kambarių skaičiaus. Autonominius gaisro dūmų detektorius rekomenduojama po 1 vnt. įsirengti laiptinįje kiekviename aukšte.

Jau šimtai žmonių pasinaudojo mūsų teikiamomis paslaugomis. Todėl ir jūs nepraleiskite progos ir pasinaudokite siūloma paslauga ir nuolaida. Užsisakius paslaugas,iki rugsėjo 25 d.  kurių vertė ne mažiau kaip 300 eurų laukia vertinga dovana. Akumoliatorinis langų valytuvas. Užsisakius darbų kurių vertė  ne mažiau 250 eurų, dovanosime ir sumontuosime 2 ventiliacinius oro pratekėjimo  vožtuvus.

Iki rugsėjo  25 d. taikoma  15 %  nuolaida darbams bei medžiagoms jei patys issikviesite konsultantą. Lankstus atsiskaitymas:  už paslaugas galėsite atsiskaityti išsimokėtinai net per 12 mėnesių.

Iškvietimas ir konsultacija , nemokama.

Vilnius Tel. 8 612 69933, 8 616 86 099, 8 686 10098

Kalipėda 8 616 86 099, 8645 67244,

Šiauliai 8 609 30242, 8 616 86 099,

Panevėžys 8 686 10098, 8 616 86 099

www.verslogrupe.lt

Užsakymo Nr. KMC170029

https://namusandarumas.lt/paslaugos/sandarumo-testas/

Taip pat skaitykite: