Serialas „Mad Dogs“ – media giganto Amazon komedijinė drama, sukurta remiantis originaliomis Chris Cole parašytomis ir sukurtomis britiškos dramos „Mad Dogs“ serijomis.

Amerikietiškoje šio serialo versijoje vaidina Billy Zane, Ben Chaplin, Michael Imperioli, Steve Zahn ir Romany Malco – šių talentingų aktorių dėka šis serialas išlaiko intrigą net kai situacijos tampa itin absurdiškos.

Keturi kartu koledžą lankę vyrukai sumano aplankyti seną draugą Milo, kuris Belize turi įspūdingą vilą visai šalia paplūdimio. Tai turėjo būti nepamirštamos atostogos, tačiau pasirodo, kad šio vyruko gyvenimas ne toks pasakiškas kaip jie įsivaizdavo ir greitai šios gražios atostogos tampa pragaru.

Mad dogs 2

Pasirodo visi Milo pinigai uždirbti šešėlinėje rinkoje, tad svečiai greitai susipažįsta su ilgalaike nesantaika tvyrančia tarp Milo ir vietinio mafijos barono. Milo kaip nesantaikos kurstytojas ragina savo draugus įsitraukti į šį reikalą lyg jie turėtų įrodyti vis dar esantys vyrai.

Mad Dogs 3

Netrukus šutvė susipranta esantys vogtame laive, kuris pilnas kokaino, na ir be abejo – jų gyvybės yra pavojuje. Visas siužetas yra kupinas absurdiškų ir komediškai prasmingų situacijų.

Mad Dogs 6

Techninė ir vizualinė šio serialo pusė yra tikrai gan stipri ir įspūdinga. Spalvingas Belizo kraštovaizdis nėra vienintelis faktorius šio serialo sėkmės terpėje.Šis serialas puikiai pastatytas ir visos gerosios jo savybės yra tiesiog aukščiausios klasės. Nesijaučia siužeto iškarpymų ar kokių nors kitų ekonomiškai palankių, bet serialą gadinančių sprendimų.

Dogs2

Dalies kritikų nuomone šis serialas būtų sėkmingesnis filmo pavidale, kadangi veiksmas kartais tampa kiek nuspėjamu. Vyrukų bėdos viena veja kitą ir kartais jie priima absoliučiai neteisingus sprendimus. Daugelis šį serialą tapatina su visiems gerai žinoma komedija „Hangover“ ir mano, kad tai tas pats lyg žiūrėtumėte šį filmą serialo pavidalu.

Mad Dogs 7

Tikriausiai stipriausios serialo pusės atsispindi prasmingose bičiulių tarpusavio diskusijose apie tai ką reiškia būti tikru vyru, gyvenimo vertybių perkainavime ir nuoširdžiame dažnai lyg vulkanas prasiveržiančiame įsiųtyje..

Verdiktas 8/10

Šis egzotiškas nuotykinis serialas siūlo puikią humoro, veiksmo, gerų emocijų ir juoko kupiną puokštę. Pabandykite ir gal būt jums patiks ši desperatiškų vidurio amžiaus krizės kamuojamų vyrukų draugija.

Taip pat skaitykite: