Netflix nuotr.

„Netflix“ dokumentinis serialas „Harry ir Meghan“ pasakoja apie Didžiosios Britanijos princą Harry ir jo žmoną Meghan Markle. Antradienį kompanija pranešė, kad per pirmąją savaitę šį dokumentinį serialą žiūrėjo daugiau žmonių nei bet kurį kitą dokumentinį filmą.

Netflix teigė, kad pirmieji trys „Harry ir Meghan“ epizodai, kurie pasirodė praėjusį ketvirtadienį, visame pasaulyje buvo peržiūrėti 81,55 mln. valandų. Tai yra daugiausiai peržiūrų sulaukęs serialas per premjerinę savaitę.

Gruodžio 5–11 d. „Harry ir Meghan“ buvo antras pagal žiūrimumą serialas anglų kalba „Netflix“ platformoje. Serialas nusileido Timo Burtono Adamsų šeimynėlės dramai „Trečiadienė“.

Praėjusią savaitę „Harry ir Meghan“ buvo populiariausia rodoma laida ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Australijoje bei JAV. Taip pat šis dokumentinis serialas pateko į „Netflix“ žiūrimiausių serialų dešimtuką net 85 šalyse.

Per pirmuosius tris epizodus Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė kalbėjosi apie daugybę dalykų. Pavyzdžiui, Meghan kalbėjo apie tai, kaip pirmą kartą jai buvo grasinama mirtimi. Harry pasakojo apie tai, kaip jiedu su Meghan maskuodavosi per pasimatymus, nes sulaukdavo daug žiniasklaidos dėmesio.

Per kelerius metus „Netflix“ porai sumokėjo nuo 100 iki 150 mln. dolerių už scenarijų serialams bei dokumentiniams filmams.

Jie atsakė į kritiką, dėl dalijimosi asmeniniais vaizdo įrašais ir nuotraukomis, dokumentiniame seriale. Poros atstovas spaudai teigė, kad privatumas nebuvo pagrindinė priežastis, dėl kurios pora pasitraukė iš karališkųjų pareigų ir išvyko iš Jungtinės Karalystės.

Poros atstovas spaudai sakė: „Kunigaikštis ir kunigaikštienė niekada nesakė, kad jiems reikia daugiau privatumo ir jog dėl šios priežasties jie pasitraukė iš pareigų. Harry ir Meghan nusprendė pasidalyti savo istorija, tačiau bulvarinė žiniasklaida sukūrė visiškai tikrovės neatitinkančią istoriją, kuri apskriejo visas naujienas bei viešąją erdvę.“

Ketvirtadienį „Netflix“ pasirodys antroji, trijų epizodų serija, kurioje daugiausia dėmesio bus skiriama Harry ir Meghan sprendimui pasitraukti iš karališkųjų pareigų.

Filmo anonse Harry sako: „Jie su malonumu melavo, kad apsaugotų mano brolį“, o Meghan priduria: „Aš buvau viešai kritikuojama, o dėl to nebuvo daroma visiškai nieko“.

Taip pat skaitykite: