Serailo ,,Only murders in the building'' kadras / Hullu

Selenas Gomez yra be galo talentinga mergina išgarsėjusi dar vaikystėje. Jos karjera prasidėjo, kai jai buvo 10 metų. Jos populiarumas sparčiai augo ir neužilgo ji jau buvo pradėta vadinti populiariausia ir jauniausia to laiko atlikėja muzikos industrijoje. Savo muzika ir aktoriniais sugebėjimais jai pavyko papirkti milijonų žmonių širdis visame pasaulyje.

Karjeros pradžia

Gimusią 1992 metų liepos 22 Grand Prairie, Teksase Seleną augino mama ir patėvis, kurie teigia, kad ji nuo mažumės rodė didelį susidomėjimą menams ir būdama septynerių jau vaidino vietiniame teatre. 2002 metais ji debiutavo Disney kanale, kur gavo vaidmenį “Barney & Friends” seriale, o vėliau pasirašė sutartį. Suvaidinusi dar viename seriale “Wizards of Waverly Place“ Selena tapo televizijos žvaigžde ir pradėjo savo muzikinę karjerą. 2009 metais jį subūrė grupę, ji buvo pavadinta Selena Gomez & the Scene ir išleido debiutinį albumą „Kiss & Tell“, kuris sulaukė didelės sėkmės.

Toliau Selena savo karjerą kūrė ir kaip aktorė, ir kaip atlikėja. Ji suvaidino filmuose: “Ramona and Beezus” and “Monte Carlo,” „Princess Protection Program“, „Spring Breakers“, „Another Cinderella Story“ ir išleido dar kelis albumus su grupe. 2012 metais paliko Disney kanalą ir 2013 m. išleido jau solinį albumą „Stars Dance“, po jo sekė albumas „Revival“ su visiškais hitais „Hands to Myself“ ir „Same Old Love“, dėl kurių buvo sulaukusi ir kritikos.

Asmeniniai sunkumai

Nepaisant sėkmės karjeroje, Selena turėjo nemažai sveikatos problemų. 2014 m. jai buvo diagnozuota vilkligė, kurią teko gydyti chemoterapija ir vaistais, todėl atlikėja nusprendė padaryti pertrauką nuo atlikėjos ir aktorės karjeros ir susikoncentruoti į savo sveikatą. Dėl vilkligės jai buvo atlikta inksto transplantacija, o donore tapo jos labai gera draugė ir serialo „How I met your father“ žvaigždė Francia Raisa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)


Deja, nevisai sėkmingai 2016 m. grįžusi į scena su albumo „Revival“ turu, atlikėja turėjo jį nutraukti dėl psichologinių problemų. Selena visada atvirai kalbėjo apie savo psichologines problemas, šiuo atveju nerimą, bipolinį sutrikimą ir depresiją. Mergina tikėjo, kad kalbėjimas apie tai viešai gali pagebėti kitiems žmonėms turintiems psichologinių problemų. 2022 metais ji net gi išleido savo dokumentinį filmą Apple TV platformoje „Selena Gomez: My mind & Me?“, kuriame daugiau pasakoja apie savo jausmus, psichologinę sveikatą, iššūkius, mintis apie savižudybę, kovą su šlove ir nuolatinį jos vardo minėjimą jos buvusio vaikino, Justino Bieberio, kontekste ir savęs atradimo kelionę. Nors prieš pat išleidimą ji buvo suabejojusi ar tikrai nori šiomis jautriomis akimirkomis dalintis su pasauliu, ji vis dėl to tai padarė tikėdama, kad tai gali padėti nors vienam žmogui.

Vaikinai

Kalbant apie Selenos Gomes ir Justino Bieberio santykius, svarbu paminėti, kad ši porelė, nors ir buvo laikyti Amerikos širdukais, abu jaunuoliai iš santykių išėjo išsinešdami psichologinių problemų. Jų santykiai prasidėjo 2010 metais ir vis juos nutraukdami ir vėl susitaikydami Selena ir Justinas juos galutinai užbaigė 2018 metais. Praėjus keliems mėnesiams po skyrybų Justinas pradėjo susitikinėti ir pasipiršo Hailey Baldvin, su kuria, tai smetais ir susituokė. Justinas dar būdamas santykiuose su Selena ne kartą apkaltintas išdavinėjimu, abu jaunuoliai galimai turėjo problemų su narkotikais ir alkoholiu. Todėl kalbėdama apie santykių pabaiga savo dokumentikoje Selena sako, kad šis išsiskyrimas, nors ir skaudus, bet buvo būtinas ir tai geriausia, kas galėjo nutikti. Nors atrodo, kad Selena ir Justinas draugavo visa amžinybę, Selena turėjo ir kitų vaikinų, su kuriais santykiai, taip pat, nebuvo labai sėkmingi. 2008 m. ji susitikėjo su Nick Jonas, tuomet 2009 m. su Taylor Lautner, kuris tuo metu buvo labai populiarus dėl „Saulėlydžio sagos“. Taip pat, nemažai vaikinų atsirado tuose laiko tarpuose, kai Selena ir Justinas buvo išsiskyrę, tai Orlando Bloomas, vokiečių atlikėjas Zedd, Niall Horan iš grupės „One Direction“, garsaus modelio Gigi Hadid draugas Samul Krost, Charlie Puth su kuriuo kartu atliko daina „We don‘t talk anymore“ sulaukurią didelio populiarumo ir galiausiai The Weeknd. Nuo 2018 metų išsiskyrimo su Justinu, Selena su niekuo oficialiai nesusitikinėjo, tačiau apie ją vistiek sklando gandai ir apie būtus, nebūtus santykius rašo portalai. Andrew Taggart, Chris Evans, Andrea Iervolino ir Zayn Malik?

2020 metasi Selena išleido savo trečia solinį albumą „Rare“ kuriame pasirodė geriausia laikoma jos daina „Lose you to love me“, nors klausant dainos atrodo, kad tai atsisveikinimas su Justinu Bieberiu, tačiau pati Selena išleisdama dainą pranešė, kad ši daina yra apie atsisveikinimą su jau praėjusiais sunkiais gyvenimo etapais, kuriuos jai teko patirti. Tais pačiais metais atlikėja išleido savo makiažo priemonių liniją, kurią pavadino „Rare beauty“, būtent paskutinio albumo garbei. „Rare beauty“ priemones žmonės greitai pamilo visame pasaulyje ir verslas susilaukė didelės sėkmės. Per vieną mėnesį socialiniuose tinkluose ši makiažo linija užsiaugino apie 400 tūkstančių sekėjų TikTok platformoje ir 628 tūkstančius Instagrame.

„Selena + Chef“

2020 metai Selenai buvo itin darbingi nes, pandemijos metu rugpjūčio 13 HBO MAX pradėjo transliuoti Selenos Gomez vedamą laidą „Selena + Chef“, dabar jau yra 4 sezonai po 10 serijų. O šių metų pradžioje, net nenorėdama Selena įsivėlė į internetinę drama su Hailey Bieber, kuri 2022 gruodį taip pat pradėjo kurti gaminimo laidą „What‘s in my kitchen?“ savo Youtube profilyje. Nors žmonės seniai jas lygina, 2023 metų vasario mėnesį užvirė tikras karas tarp šių dviejų žinomų merginų fanų. Hailey net buvo apkaltinta patyčiomis ir Selenos kopijavimu, ne tik dėl kulinarinės laidos, bet ir dėl veido priežiūros priemonių linijos, kurią Hailey išleido 2022 metų liepa, nuotraukų, kuriose merginos dėvi panašius rūbus ir kitų sutapimų. Panašu, kad Selenos fanai vis dar niekaip negali susitaikyti su jos ir Justino skyrybomis, jis jau daugiau nei ketverius metus yra vedęs Hailey.

„Selena + Chef“ laidos plakatas

Naujausia Selenos veikla – filmavimais seriale „Only murders in the building“, kurį transliuoja Hulu platforma. Serialas, kuriame, taip pat, vaidina Steve Martin, Martin Short susilaukė didelio dėmesio nuo pirmo sezono, kuris pradėtas transliuoti 2021 metais. O šių metų rugpjūčio 8 dieną pasirody gerbėjų labai laukiamas trečiasis sezonas, kuriame pamatysime ir vieną geriausių Amerikos aktorių Meryl Streep.

Taigi, trumpai tariant, Selena Gomez – mergina, kuriai neįmanoma pasitraukti iš antraščių, jos gyvenime nuolatos vyksta kažkas, o jei nevyksta, ištikimi fanai pasirūpina, kad ji nebūtų pamišta.

Taip pat skaitykite: