Organizatorių archyvo nuotr.

Tvarkyti skalbinius Vilniuje galima įvairiais būdais: atiduoti juos į įprastinę skalbyklą, skalbti ir džiovinti namuose arba pasinaudoti savitarnos skalbykla. Galbūt jau naudojatės savitarnos skalbyklų paslaugomis, o gal dar neteko išbandyti — turime Jums kelis argumentus kodėl verta naudotis savitarnos skalbykla:

  • Savitarnos skalbykla taupo Jūsų laiką. Įprastinė skalbykla atliks paslaugą per 5-7 dienas, namuose skalbinių tvarkymas užtruks, net turint džiovinimo mašiną, 2,5-3 val. Jeigu džiovinimo mašinos namuose nėra, tada sausų skalbinių teks laukti žymiai ilgiau ir skalbiniais „papuošite“ namus, balkoną ar kiemą. „Speed Queen“ savitarnos skalbyklose sausus skalbinius turėsite maždaug po vienos valandos.

  • Savitarnos skalbyklose lengvai išskalbsite skalbinius, netelpančius į buitinę skalbimo mašiną: dvigulių čiužinių užvalkalus, didelius pledus, pagalves, miegmaišius ir kt.

  • Speed Queen“ savitarnos skalbykloje vienu metu, pasinaudoję keliomis skalbyklėmis ir keliomis džiovyklėmis, išskalbsite ir išdžiovinsite didelį skalbinių kiekį maždaug per valandą. Namuose tokį kiekį skalbinių skalbtumėte ir džiovintumėte visą dieną, o žiemą gal net ir kelias dienas.

  • Speed Queen“ savitarnos skalbykloje galite sutaupyti pasinaudoję nuolaidų kortele.

Norint pilnai suprasti “Speed Queen” savitarnos skalbyklų paslaugų kainas, reikia pasižiūrėti ne tik į skelbiamas standartines paslaugų kainas, bet ir susipažinti su “Speed Queen” nuolaidų kortelės suteikiamomis galimybėmis.

Įsigijus mūsų nuolaidų kortelę, galima naudotis „Speed Queen“ savitarnos skalbyklų paslaugomis iki 20% pigiau. Kitaip sakant, jeigu standartinė skalbimo 18 kg skalbimo mašina kaina yra 8.50 EUR (įskaitant skalbimo priemones: skalbiklį, minkštiklį ir dezinfektantą), tai maksimaliai išnaudojus kortelės galimybes galima skalbtis už 6.80 EUR (įskaitant skalbimo priemones: skalbiklį, minkštiklį ir dezinfektantą).

Pasiaiškinsim, kaip tai padaryti. Mūsų nuolaidų kortelė yra Pre-Paid kortelė, t.y. išankstinio mokėjimo kortelė. Kuo daugiau pinigų įdedate į kortelę, tuo didesnę premiją gaunate: jeigu įdedate į kortelę 20 EUR, mes pridedame jums 3 EUR ir bendra suma kortelėje, naudojama paslaugoms apmokėti, yra 23 EUR; jeigu įdedate į kortelę 40 EUR, mes pridedame jums 8 EUR ir bendra suma kortelėje, naudojama paslaugoms apmokėti, yra 48 EUR; jeigu įdedate į kortelę 80 EUR, mes pridedame jums 20 EUR ir bendra suma kortelėje, naudojama paslaugoms apmokėti, yra 100 EUR.

Apmokant paslaugas nuolaidų kortele, paslaugų kaina susideda iš dveijų dalių: iš tos dalies, kurią apmokate jūs, ir tos dalies, kurią apmokame mes iš pridėtų 3 EUR, 8 EUR ar 20 EUR. Kitaip sakant, jeigu jūs įdėjote į kortelę 20 EUR ir gavote 3 EUR dovanų, mokant už paslaugas 4,50 EUR, jūs iš savo 20 EUR mokėsite 3.90 EUR, o 0,9 EUR apmokėsime mes iš pridėtų 3 EUR. Žemiau pateikiame visą mūsų nuolaidų kortelių veikimo schemą:

kortele

Kaip paaiškinta pridėtoje schemoje, nuolaidų kortelės įsigyjamos „Speed Queen“ savitarnos skalbyklų mokėjimo aparatuose. „Speed Queen“ skalbyklos Vilniuje yra:

Daugiau informacijos apie „Speed Queen“ savitarnos skalbyklas rasite www.savitarnosskalbyklos.lt, Facebook‘e https://www.facebook.com/SavitarnosSkalbyklos/arba tel. +370 672 55215, +370 609 98168

Užsakymo Nr. KMC190053

 

Taip pat skaitykite: