Susitvarkyti patalpas, kuriose laikome labai daug nereikalingų daiktų, gali būti tikras iššūkis. Daugelis žmonių tam skiria ne kelias valandas, tačiau visą dieną arba net visą savaitgalį. Jau geriau kartą per pusę metų paskirti visą savaitgalį nei bandyti išlaikyti sandėliuko turinį kokybišką ir tvarkingą visą laiką. Paprasčiausiai tai sunkiau nei galėjote pagalvoti. O galiausiai ir užima kur kas daugiau laiko.

Kai sandėliukų nuoma Vilniuje taip išpopuliarėjo – daugelius žmonių apsidžiaugė, kadangi jų gyvenimas tapo kur kas paprastesnis. Tiesiog sandėliukuose galima laikyti rečiau naudojamus daiktus, kurių gali prireikti vos kartą per metus. Tačiau išmesti – gaila, tad sandėliukų nuoma tapo tikru užsigelbėjimu.

Susitvarkyti tokius sandėliukus, kuriuose laikomi labai įvairūs ir retai naudojami daiktai – gali būti gana sunku. Visgi- įmanoma. Svarbiausia susidaryti sistemą. Juk tvarkymasis taip pat yra žinių reikalaujantis darbas.

Norėdami, kad jūsų sandėliuke būtų kur kas daugiau tvarkingumo – rekomenduojame įsigyti dėžes arba maišus, kuriuose bus laikomi daiktai. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kokius tiksliai daiktus laikysite. Tačiau bet kuriuo atveju, klasika – dėžės su užrašais, kurios padeda nepasimesti ir gana greitai rasti reikalingus daiktus yra pats paprasčiausias ir tvarkingiausias būdas. Sandėliukų nuoma išsiskiria tuo, kad savininkas garantuoja, jog sandėliukai bus hermetiški, tad galite būti tikras, jog drėgmė niekaip nepažeis sandėlyje esančių daiktų. Tačiau jeigu sandėliukas yra jūsų nuosavas ir neturite laiko rūpintis jos kokybe – tokiu atveju svarbu pasirinkti tokius tokias dėžes, kurios galėtų apsaugoti nuo neigiamų aplinkos dirgiklių. Pavyzdžiui, jeigu saugote savo vaikų piešinius – tokiu atveju reikia juos lakyti ne tik maišuose ir kartoninėse dėžėse, tačiau papildomai įdėti ir plastikines dėžes, pro kurias drėgmė paprasčiausiai nepraeina. Ši pasauga būtina ir labai reikalinga, kadangi ne kokybiškuose sandėliuose esantys daiktai gali būti sugadinti.

Kai jau visus savo daiktus perdėjote į maišus ir dėžes – laikas nuspręsti, kokios sistemos jums reikia, kad esant poreikiui kur kas paprasčiau rastumėte reikalingus daiktus. Žinoma, pats paprasčiausias būdas yra ant dėžių paprasčiausiai surašyti, koks daiktas yra kurioje vietoje. Tačiau ant dėžių tikrai nepavyks surašyti visų viduje esančių daiktų, tad labai patogu vienose lentynose laikyti vienus daiktus, kai tarpu kitose dažniausiai bus laikomi visiškai kiti daiktai. Toks sisteminimas labai palengvina ne tik išlaikyti tvarką, tačiau tuo pačiu esant poreikiui rasti reikalingus daiktus. Juolab, natūralu, kad eigoje sandėlys yra pildomas daiktais. Tad jeigu žinosite, kur yra norimo padėti daikto giminingi daiktai – kur kas paprasčiau pavyks viską susisteminti.

Nepamirškite, kad ilgą laiką nejudinami daiktai gali gesti, gali apsinešti dulkėmis, gali kitai pakisti. Tad bent jau kartą per metus rekomenduojame peržiūrėti sandėliuko turinį. Tai puikus ir paprastas būdas paprasčiausiai „atsisijoti“, kurie daiktai yra reikalingi ir be kurių galite ir taip sėkmingai gyventi. Nors visi esame tikti daiktų kaupikai, tačiau mes jums rekomenduojame ilgai nenaudojamus daiktus išmesti arba dar geriau – padovanoti tiems, kuriems tų daiktų gali reikėti.

Sandėliukų nuoma – patogus būdas retai naudojamų daiktų laikymui. Neapverskite savo namų ir negyvenkite daiktų jūroje, kai taip paprastai galima suklasifikuoti daiktus pagal naudojimo dažnumą bei reikalingumą. Kadangi nuomos galimybės labai plačios – kiekvienas ieškantis atras tai, ko jam reikia, jog namai būtų kur kas tvarkingesni.

Taip pat skaitykite: