Antono Bielousov o nuotr. / Wikimedia comons. CC BY 3.0

Prieš pirmąjį iš trijų grupės „Rammstein“ koncertų Berlyne šimtai žmonių šeštadienį surengė protestą, reikalaudami dėl kaltinimų vokalistui Tillui Lindemannui uždrausti pasirodymus. Policijos duomenimis, protestuotojai susirinko prie Olimpinio stadiono, jų buvo apie 300.

Koncertai Berlyne numatyti šeštadienį, sekmadienį (liepos 16 d.) ir antradienį (liepos 18 d.). Kiekviename jų laukiama per 60 000 žmonių.

Virtinė moterų, kai kurios anonimiškai, metė rimtus kaltinimus T. Lindemannui. Jaunos moterys kalbėjo apie seksualinius veiksmus, kurie buvo atliekami su jomis  po koncertų vykusiuose vakarėliuose.

Atlikėjas kaltinimus atmeta. Jis kreipėsi į advokatus. „Socialiniuose tinkluose, ypač „Instagram“, „Twitter“ ir „YouTube“ įvairios moterys metė sunkius kaltinimus mūsų klientui, – sakoma birželio pradžioje advokatų išplatintame pranešime. – Ne kartą buvo teigiama, jog moterys „Rammstein“ koncertuose buvo apsvaigintos prievartavimo narkotikais ar alkoholiu, kad mūsų klientas galėtų su jomis atlikti seksualinius veiksmus. Šie kaltinimai be jokių išimčių yra neteisingi“.

Berlyno prokuratūra pradėjo tyrimą prieš T. Lindemanną. Kol tyrimas nebaigtas, galioja nekaltumo prezumpcija.

Rasa Strimaitytė (ELTA)

Rekomenduojame

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA" sutikimo draudžiama.
 

Taip pat skaitykite: