vilnius.lt archyvo nuotr.

Vilniečius ir miesto svečius pirmą kartą Katedros aikštėje įsikūręs jau kviečia jaukus „Kalėdų miestelis su Paulig”.  Trisdešimt dviejų medinių namukų komplekse galima įsigyti įvairių amatų dirbinių, išskirtinių maisto gaminių iš geriausiais ne tik mūsų šalyje pripažintų gamintojų.

Nuo lapkričio pabaigos daugumoje didžiųjų Europos miestų tradiciškai šurmuliuoja Kalėdinės mugės. Jos garsėja giliomis tradicijomis, šventiška atmosfera, išskirtiniais kvapais, valgiais ir suvenyrais. Tarp jų ir Vilnius, šiemet kviečiantis į Kalėdų miestelį pagrindinėje miesto – Katedros – aikštėje.

Šventiškai dekoruoti mediniai nameliai įsikurė greta pagrindinės Lietuvos Kalėdų eglės. Įžengę pro miestelio vartus,  lankytojai vienuose šventiniuose nameliuose galės įsigyti originalių kalėdinių dovanų,  kituose – restoranėliuose ir kavinukėse –  paskanauti vietoje gaminamų patiekalų.

„Kalėdų miestelis su Paulig” – tai puiki vieta įsigyti Lietuvos ir tarptautinėse mugėse pripažintų  gamintojų prekių: natūralių muilų, eterinių aliejų, stiklo papuošalų, keraminių žvakidžių, kailinių kepurių, pirštinių, natūralios odos gaminių,  vilnos pledų, mezginių, žaislų. Šventinė pakuotė ir nedidelius suvenyrus pavers išskirtinėmis dovanomis.

Viliojantys Kalėdų miestelio kvapai driekiasi Gedimino prospektu ir aplinkinėmis gatvėmis, kviesdami paskanauti kalėdinių obuolių, spurgų, migdolų su cinamonu, blynų, meduolių, tradicinių Vilniaus krašto „piernikų” ir kitų gardėsių.

Įprastą karštą vyną Kalėdų miestelyje šiemet keičia  karštas kisielius su grietinėle ir kiti tradiciniai gėrimai. Šventinę atmosferą pagyvina iš miestelio sklindanti kalėdinė įvairių šalių muzika.

Organizatoriai tikisi, kad Kalėdų miestelis taps visų didžiųjų žiemos švenčių  traukos centru.

„Kalėdų miestelis su Paulig” lankytojų laukia Katedros aikštėje gruodžio 5–30 dienomis nuo 12 iki 22, sekmadieniais – iki 21 valandos.

Reklama: Lipdukų GAMINIMAS

Taip pat skaitykite: