Penktadienį JAV atlikėja ir dainų autorė Taylor Swift pristatė 10 – ąjį studijinį albumą  – „Midnights”. Nepraėjus nė parai nuo jo išleidimo, atlikėjai atiteko „Daugiausiai per parą perklausyto albumo” rekordas net trijose svarbiausiose muzikos klausymo platformose – „Spotify”, „Apple Music” ir „Amazon Music”.
Perkamiausias 2022 m. albumas
„Billboard“ pranešime teigiama, kad „Midnights” jau yra pripažintas 2022 m. perkamiausiu albumu. Nepraėjus nei savaitei nuo išleidimo, jau yra parduota virš 400 000 vinilinių šio albumo kopijų, o tai yra didžiausias savaitinis pardavimų rekordas nuo pat 1991 m.

„Kaip man taip gyvenime pasisekė, kad turiu jus, darančius tokius nepaprastus dalykus? Kas ką tik nutiko?” – džiaugdamasi rezultatais į gerbėjus kreipėsi T. Swift.

„Midnights” alsuoja miglotomis abejonėmis, privačiais triumfais, svarbiausiais klausimais ir ilgalaikiais apmąstymais, kurie kiekvieną iš mūsų persekioja naktimis, neleisdami mums užmigti; Panašu, kad Taylor Swift jautė pareigą savuosius iškelti į šviesą per naująją muziką.

„Šis albumas skirtas mums visiems, kurie naktimis vartomės lovoje, negalėdami užmigti, todėl nusprendę palikti savo degančius žibintus, einame ieškoti – tikėdamiesi, kad galbūt, kai laikrodis išmuš dvylika…sutiksime save,” – apie albumą kalbėjo atlikėja.

Klausykitės naujausio Taylor Swift albumo „Midnights”  ČIA.

Taip pat skaitykite: