Organizatorių archyvo nuotr.

Pakuotės – būtina kiekvienos verslo, gaminančio tam tikrus fizinius gaminius, dalis. Pakuotės pasitelkiamos dėl daug skirtingų priežasčių, jos atlieka ir reklaminę funkciją, taip pat saugo gaminį transportavimo, sandėliavimo metu ir, žinoma, užtikrina, kad šis nebūtų pažeistas, kol pasieks pirkėją. Ekologiška pakuotė – tai būdas sumažinti savo įmonės CO2 pėdsaką ir klientams pasiūlyti tvaresnį produkto įpakavimą. Atsisakykite nereikalingo plastiko, pasirinkę „Spirit“ kuriamas tvaresnes universalias popierine pakuotes. Atsisakykite toksiškų medžiagų, perteklinio plastiko vartojimo ir pakuokite savo gaminius į pakuotę, kuri nekenksminga aplinkai.

Siekdami skatinti tvarumą, sukūrėme ekologišką ir tvarią pakuotę

Įprastinės „Spirit“ universalios pakuotės su plastiko langeliu – jau seniai užsitikrino savo klientų simpatijas. Patvarios, lengvos, minimalistinio dizaino pakuotės puikiai tinka daugeliui įvairių prekių pakavimui. Visgi nuo šiol „Spirit“ siūlo atsisakyti plastiko ir rinktis ekopakuotes.

Atsakingi verslai visame pasaulyje po truputį mažina plastiko sunaudojimą ir ten, kur tik įmanoma, renkasi tvarias alternatyvas. Ne išimtis ir pakuotės, kurios, deja, dažnai tampa šiukšle iškart išpakavus įsigytą daiktą. Todėl labai svarbu, kad pakuotes būtų lengva perdirbti, o jei jos netyčia nebūtų išrūšiuotos – jog jos turėtų kuo mažiau neigiamo poveikio aplinkai. Štai kodėl „Spirit“ pakeitė pakuotės koncepciją ir pritaikę ekologinio projektavimo principus sukūrė naują universalios pakuotės dizainą.

Skatinkite žiedinę ekonomiką – ekologišką pakuotė

Žinoma, pati ekologiškiausia pakuotė – tai jokios pakuotės. Tačiau tai nėra realistiška, visgi ieškantiems tvarių alternatyvų galima rinktis netoksišką pakuotę, kuri yra pagaminta su mažiau plastiko.

Štai pagrindiniai pakeitimai, kuriuos atliko „Spirit“, kurdami mažiau taršią pakuotę:

  • Pirmiausia, perprojektavome savo įprastinę pakuotę, kad sumažintume laminavimo plotą.

  • Taip pat atsisakėme PVC plastiko langelio, per kurį anksčiau būdavo galima pamatyti prekę. Tokio žingsnio jau ėmėsi didžiausios pasaulio įmonės, pavyzdžiui, 2022 m. plastikinio langelio atsisakė Italijos gigantė „Barilla“, viena didžiausių makaronų gamintojų Europoje ir Š. Amerikoje. Todėl sekdami gerosiomis praktikomis atsisakėme nereikalingo plastiko naudojimo.

  • Žinodami, kad pakuotė atlieka ne tik apsauginę, bet ir reklaminę funkciją, siūlome itin kokybišką didelės raiškos spaudą ant pakuočių, kad būtų galima tiksliai pavaizduoti pakuotės viduje esančius produktus ar produktą.

  • Sumažinome toksiškų medžiagų panaudojimą, pasirinkę visą informaciją spausdinti ekologiškais vandens pagrindo dažais.

  • Žiedinė ekonomika taupo ne tik pinigus, bet ir resursus. Todėl pakuočių gamybai pasirinkome perdirbtą kartoną.

Aplinkos apsaugos gerinimas, taikant ekologinį pakuotės projektavimą, leido sumažinti pakuotės gamybos kaštus ir pasiūlyti aukšto kokybės tvarią pakuotę. Tokia pakuotė, lyginant su įprastine pakuote yra tvaresnė, saugesnė aplinkai, o gamybos metu yra išskiriama mažiau CO2. Dabar pasirinkti ekologišką alternatyvą yra paprasta kaip niekad anksčiau!

Partnerių turinys

Taip pat skaitykite: