Būdama dar trejų ji pareiškė tėčiui, kad nori būti kosmonautė ir skristi į Marsą. Dabar 17-likos metų mergina, turinti didelių svajonių, gali būti viena iš tų nedaugelio ypatingųjų, kuri pateks į NASA 2033 metais organizuojamą misiją pasiekti Marso planetą.

Tarp jos asmeninio laimėjimų sąrašo, Carson yra jauniausia planetos žmogus, kuri baigė „Kosminę Akademiją“ (Advanced Space Academy). Ji taip pat yra pirmoji pasaulyje, kuri baigė visas tris NASA kosmoso stovyklas (JAV, Kanada ir Turkija). Ir dar ji yra pirma ir vienintelė, kuri baigė pasų programą aplankydama visus 14 NASA lankytojų centrus, esančius devyniose JAV valstijose.

2013 metais jaunoji kosmonautė buvo pakviesta prisijungti prie TV grupės „MER10“ Vašingtone, kur buvo aptariamos detalės būsimai misijai į Marsą. Alyssa buvo pasirinkta viena iš septynių ambasadorių „Mars One“ misijai – 2033 metais skrydžiui ant raudonosios planetos.

2016 metais paauglė buvo sertifikuota „Erdvės Akademijos“ (Advanced Possum Academy) ir ji tapo jauniausia, kuri oficialiai gali keliauti į išorinę erdvę – kosmosą.

Marsas 2

Ši mergina turinti nemažų užmojų ne tik mokosi ir treniruojasi misijai, bet ir sugeba suderinti laiką paprastam švietimui ir ugdymui. Šiuo metu ji sugeba kalbėti keturiomis kalbomis (anglų, prancūzų, kinų ir ispanų). Ir kyla natūralus klausimas, kaip jai pavyksta tiek visko išmokti ir visur suspėti. Ji paaiškina: „Didžiausias iššūkis yra laikas ir viskas daroma kai esi jaunesniame amžiuje. Tuomet gali įsisavinti daugiau bei išmokti. Treniruotis misijai nebūna lengva, aš greit pavargstu, bet dabar esu įgavusį didžiulę patirtį, kuri čia yra labai svarbi.“ Alyssa skatina kitus paauglius ir ne tik, siekti savo gyvenimo tikslų, kad jie nors ir atrodo neįgyvendinami, bet jeigu labai stipriai to nori viskas pradeda pildytis.

Marsas 3

Visada reikia siekti savo svajonės ir neleisti niekam jos paimti ar nusisavinti.“ – taip ji skatina kitus, kurie nedrįsta pradėti.

Visas šios drąsios merginos pažangas ir laimėjimus galima stebėti jos socialiniuose tinkluose tokiuose kaip „Instagram“ ir „Facebook“. Jos skrydis į Marsą tikrai bus didingas įvykis šiame pasaulyje ir už jo ribų.

Taip pat skaitykite: