ĮSPĖJIMAS! Šis straipsnis neskirtas jaunesniems kaip 18 metų skaitytojams.

Žinia apie orgijų salą pirmą kartą apskriejo pasaulį vos praėjusiais metais. Ekstravagantiška kelionė sukėlė didžiulę nepasitenkinimo ir tuo pačiu susižavėjimo bangą. Labiausiai nepatenkinta buvo Kolumbijos vyriausybė, sužinojusi apie tokią atostogų galimybę, todėl organizatoriai perkėlė kelionę į kitą, narkotikams draugišką salą Karibų salose. Vos už 6000 dolerių salos svečiai gali mėgautis tris naktis ir keturias dienas besitęsiančiomis orgijomis ir neribotu kiekiu narkotinių medžiagų*, kurios yra prieinamos bet kuriuo paros metu.

Populiarus Britų bulvarinis laikraštis sugebėjo gauti išskirtinį interviu su vienu praėjusių metų išskirtinių atostogų dalyviu, kuris atskleidė daug pikantiškų detalių apie tai, kas vyksta nuošalioje saloje. 33-jų metų dantistas pasakoja, kad mintis apsilankyti sekso saloje kilo paskaičius viename Niujorko laikraštyje išspausdintą straipsnį. Sumokėjęs reikiamą sumą ir pasakęs savo žmonai, kad išvyksta į komandiruotę, jis leidosi į kelionę.

Mūsų iš viso buvo 30, kurių beveik visi, išskyrus vieną porą, buvo vyrai. Dauguma vyrų – savo sričių profesionalai, kurių amžius svyravo tarp 25-ių ir 50-ties. Maždaug pusė jų buvo vedę, turi vaikų. Čia taip pat buvo galima pamatyti ir mokslininkų iš Silicio slėnio, kurie anksčiau nieko panašaus nebuvo darę, todėl labai jaudinosi“ – pirmaisiais įspūdžiais dalinosi britų laikraščio pašnekovas. Jis pamini, jog ten susirinkę žmonės buvo iš Didžiosios Britanijos, Australijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų bei Kanados. Pastarosios šalies atstovai buvo gerai žinomi pop muzikos industrijoje. Pašnekovas neatskleidžia jų vardų, tačiau sako, kad vieną jų jis iškart atpažino, o jo draugas, apie kurį vėliau išsiaiškino internete, pasirodo taip pat buvo gerai žinomas muzikos industrijoje.

Seksualinės pramogos prasidėjo vos įžengus koją į prabangų laivą, kuris plukdė dalyvius į salą. „Jachta buvo pilna gražių pietietiško gymio merginų, kurios linksminosi šokdamos ir gerdamos alkoholinius gėrimus. Kiekvienas vyras turėjo pasirinkti dvi merginas, kurios palaikys jam kompaniją visų atostogų metu“ – atskleidžia dalyvis. „Prabėgus vos penkiolikai minučių aš jau gulėjau su jomis lovoje“ – prideda daugiau detalių.

Pasiekus salą keliautojai buvo apgyvendinti penkių žvaigždučių viešbutyje. Neribotas kiekis maisto, golfo aikštelės, paplūdimys – saloje buvo prieinama viskas, ko tik širdis geidžia, tačiau pašnekovas neslepia, kad didelius pinigus sumokėjusius vyrus domino tik seksas. Kai kurie jų nemiegojo visas keturias dienas ir tris naktis, kad išnaudotų visą jiems skirtą laiką su merginomis.

Jeigu vyrams atsibosdavo tos pačios merginos, vykdavo mainai. Svečiai kuriam laikui apsikeisdavo merginomis, kad paįvairintų savo patirtis. Tačiau labiausiai laikraščio pašnekovui įsiminė veikla, kurios metu jis gavo galimybę vieną valandą praleisti su penkiolika merginų iškart. „Tai buvo beprotiškiausias dalykas mano gyvenime. Aš niekada nenorėjau, kad ta valanda pasibaigtų“ – teigia jis.

Į kitas veiklas įėjo šokiai salsos ritmu, nardymas ir disko vakaras. Visų šių užsiėmimų metu drabužiai nebuvo dėvimi. Pašnekovas užsimena, kad Kanados muzikos žvaigždės taip pat surengė savo pasirodymą, nustebinusį visus dalyvius.

Pašnekovas prisipažino, kad sugrįžęs norėjo visiems papasakoti apie savo patyrimus, bet bijojo, kad istorijos nepasiektų jo žmonos, todėl teko tylėti. Tačiau apie savo nuotykius jis papasakojo savo broliui, kuris tikisi šiais metais kartu su juo vykti ir viską patirti pats.

*Redakcija įspėja, kad narkotinės medžiagos daro ypatingą žalą žmogaus organizmui, sukelia priklausomybę, kuri gali baigtis mirtimi. Straispnyje pateiktą informaciją raginame vertinti kritiškai ir sąmoningai.

Taip pat skaitykite: