instagram.com/jen_shishka archyvo nuotr.

Praėjo šeši mėnesiai nuo Rusijos pradėto karo Ukrainoje. Nuo to laiko milijonai žmonių pabėgo iš šalies ir pasiėmė savo pūkuotusius draugus kartu. Prasidėjus karui, šokėja J. Shyshkina žinojo, kad ji turi išvykti su savo mylimu kačiuku Simba. Prieš konfliktą jiedu buvo neatsiejami, o jų ryšys tik sustiprėjo, kai Shyshkina susikrovė krepšį ir nusivežė Simbą viską pradėti iš naujo į pietų Prancūziją.

J. Shyshkina išgelbėjo katiną 2021 metų rudenį. Nuo tada, Simba tapo paguoda blogiausiomis jos gyvenimo akimirkomis. „Nuo pat pradžių, – rašo ji, – Simba buvo didžiausia mano gyvenimo meilė ir atrama. Šis draugužis padėjo man psichologiškai susitvarkyti su ketverius metus trukusiu santykių nutrūkimu ir karo pradžia. Negaliu būti labiau dėkinga.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Shyshkina (@jen_shishka)

2022 m. pradžios nuotraukose ir vaizdo įrašuose Shyshkina pasakoja, kad Kijeve prasidėjus sprogimams jie buvo priversti gyventi prieglaudoje nuo bombų. Pabėgę automobiliu, jie ištvėrė ilgą kelionę iš miesto į kitą Ukrainos dalį. Kelionė tęsėsi į Bulgariją ir baigėsi po dviejų dienų kelionės į Prancūziją.

Kai jiedu atvyko į Provanso Eksą, jie įsikūrė ten ir liko iki šiol. Simba iš tik patalpoje laikomo kačiuko Ukrainoje tapo lauką mėgstančiu katinu Prancūzijoje. Shyshkina nupirko jam pavadėlį ir kitus reikalingus įrankius pasivaikščiojimams lauke. Dabar jie leidžiasi į pasivaikščiojimus, kur kačiukas gali laisvai voliotis purve, pasisveikinti su arkliais ir šokinėti laukuose.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Shyshkina (@jen_shishka)

Iš pradžių Simba nemėgo būti lauke, bet išmoko lengvai vaikščioti su pavadėliu. Tai padėjo jiems pabėgti nuo karo draskomos tautos, emigruoti į naują šalį ir keliauti tiek, kiek gali. Pasirodo, Simba labiau mėgsta būti lauke ir praneš savo žmogui, kai ateis laikas eiti.

Dabar jis yra nuotykių trokštantis katinas, mėgstantis leisti laiką lauke ir vaikščioti su pavadėliu kaip šunelis. Žinodamas, kad jei važiuoja automobilis, jis lieka man už kojų. Žinodamas, kad jei jis įstrigo ant medžio, jis gali tiesiog nuo jo nukristi ir aš visada jį sugausiu“, – teigė naują gyvenimą Prancūzijoje pradėjusi J. Shyshkina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Shyshkina (@jen_shishka)

Karo traumą jai padėjo išgyventi smalsus ir mielas kačiukas. „Simba visą tą laiką buvo šalia manęs“, – vaizdo įraše sako Shyshkina. „Aš myliu šį katiną labiau už viską. Žvelgdama į viską, kas vyksta mano šalyje, aš tiesiog džiaugiuosi, kad aš ir Simba turime vienas kitą.“

Nuo karo pradžios iš Ukrainos išvyko apie 7 milijonus žmonių, tuo tarpu dar 8 milijonai gyvenamąją vietą pakeitė Ukrainos teritorijoje.

Taip pat skaitykite: