Monika Rileys / Barcroft TV nuotr.

Monika Rileys – neįprasto sudėjimo internetinių portalų modelis, kuris sparčiai siekia savo užsibrėžto tikslo. Mergina, kuri jau dabar sveria daugiau nei 300 kilogramų nežada sustoti ir nesijaus laiminga kol netaps storiausia moteris pasaulyje. Pati moteris mano, kad kuo ji bus didesnė, tuo seksualiau ir atrodys.

Nors dauguma šiuolaikinių panelių stengiasi išlaikyti lieknas kūno formas ir papildomi kilogramai jų tikrai nedžiugina, tačiau Monikos atveju viskas yra kitaip. Jai patinka priaugti daugiau svorio ir su savo vaikino Sido Riley pagalba ji planuoja pasiekti beveik 450 kilogramų kūno svorį. 27 metų mergina teigia, kad ji nori tapti tokia didelė, kad ji ,tiesiogine to žodžio prasme, daugiau nesugebėtų pakilti iš lovos ir visas šis sumanymas jai ir jos vaikinui yra seksualinė fantazija.

25 metų merginos vyras Sidas, praleidžia savo dienas gamindamas maistą Monikai, maitindamas ją per vamzdelį, kuris suteka į piltuvėlį, o po to į Monikos skrandį ar apversdamas ją, kai jos didysis skrandis pagaliau būna pilnas.

Pati Monika mano, kad pasiekus savo tikslą ji jaustųsi kaip karalienė, nes jos vaikinas visada būtų šalia ir būtų pasiruošęs jai padėti. Tačiau situacija jau ir dabar labai panaši, nes Sidas jau dabar padeda jai atsikelti nuo sofos ar apsiversti ant kito šono, kai ji būna jau soti. Nors daugeliui galbūt tai ir pasirodys keista, tačiau pasak moters šis apvertimo veiksmas juos abu seksualiai sujaudina.

monika-rileys-3

Monika Rileys / Barcroft TV nuotr.

Nepaisant plano tapti stambiausia moterimi visame pasaulyje, pora turi ir dar vieną tikslą – susilaukti vaiko. Monika mano, kad niekas jos nestabdo auginti vaiko iš jos miegamojo. Jai tai atrodo visiškai normalu ir ji jaučia, kad jie kartu su savo vyrų būtų tikrai puikūs tėvai.

Nors mergina visą savo gyvenimą turėjo antsvorio, tačiau tik prieš pora metų ji buvo nusprendusi pasidaryti svorio mažinimo operaciją. Bet paskutinę minutę prieš operaciją ji pasišalino ir nusprendė priimti savo figūrą tokią, kokia ji yra.

Nuo tada kai ji prieš ketverius mėnesius internete susipažino su Sidu, kiekvieną dieną ji suvartoja apie 8,000 kalorijų. Nereikia būti daktaru, kad suprastum, kad toks suvartotas kalorijų kiekis per dieną tikrai nėra sveikas organizmui. Tačiau nepaisant to, su kiekviena diena jie vis artėja prie savo užsibrėžto tikslo.

Įprastą dieną Monika suvalgo 6 pyragėlius, 6 dešreles įvyniotas tešloje, didelį dubenį itin saldžių dribsnių, 2 masės priauginimo kokteilius, 4 „McChicken“ sumuštinius, 4 dvigubus mėsainius su sūriu, 30 vištienos gabalėlių, makaronų su sūriu, „Taco Bell“ ir apie 4 litrus ledų.

monika-rileys-2

Monika Rileys / Barcroft TV nuotr.

Mergina kilusi iš Teksaso tikisi iki 32 metų pasiekti tokį lygį, kad ji pati sau nieko nebesugebėtų pasidaryti ir taip priverstų Sidą daryti visus darbus už ją. Pora ne kartą susilaukė kritikos iš aplinkinių dėl savo planų, o ypač iš Monikos mamos Terri. Tačiau jie į tai nekreipia dėmesio, nes jie abu siekia bendro tikslo ir jaučiasi laimingi.

Norėdamas pagelbėti Monikai su svorio priauginimu, Sidas jai ruošia specialius kokteilius, kuri juos geria per savo piltuvėlį. Kokteilį sudaro itin kaloringi ingredientai, kurie galiausiai susiplaka į 3,500 kalorijų gėrimą. Šio gėrimo pylimas per piltuvėlį į moters skrandį labai patinka porai, tačiau tai dar ne viskas. Monika teigia, kad ji turi 20,000 internetinių gerbėjų, kuriems taip pat patinka stebėti šį procesą. Nepaisant visų apkalbų ir galimų sveikatos problemų pora nežada sustabdyti savo misijos.

Taip pat skaitykite: