Niujorko gyventoja Neha Chauhan Woodward vaikystėje mėgdavo kolekcionuoti ir žaisti su lėlėmis, tačiau ji suprato, kad turi mažai ką bendro su plastikiniais žaisliukais. Nutolusi nuo tuščių ir beprasmių žinučių, kurias perteikia šie žaislai ir nusivylusi tuo, kad kaip indų kilmės amerikietė, ji niekada nerasdavo lėlės, kuri atrodytų kaip ji, verslininkė nusprendė imti šį reikalą į savo rankas įkurdama Girls & Co., naują įvairių lėlių liniją.

2016 m. vasario mėnesį, Woodward Kickstarter svetainėje išleido pirmąjį Girls & Co variantą: Lėlės Naujajai Lyderių Kartai. Serijomis lėlių ir knygų, Girls & Co sujungia artimus veikėjus su reikšmingomis istorijomis, kurios siūlo modernų požiūrį į klasikinį žaislą. “Mes norime pasitraukti nuo vienmačio požiūrio į merginas siūlomo daugumos lėlių, kuriose dėmesys sutelktas į išvaizdą,” Woodward aiškina kompanijos tinklalapyje. “Ir vietoj to, pristatyti personažus, kurie giria merginas dėl jų sumanumo, talentų, ir vadovavimo įgūdžių.

Žinomos kaip Willowbrook Merginos (arba “The Brookies” trumpiau), Woodward sukurtos veikėjos tikroviškai perteikia įvairialypę ir ambicingą 7 klasės draugių grupę. Nuo afrikiečių kilmės amerikietės merginos Makenzie siekiančios prezidentės posto. iki Majos, kolumbietės imigrantės ir įkvepiančios mokslininkės, Willowbrook Merginos “yra skirtingos ne tik asmenybėmis, karjeros ambicijomis ir pomėgiais, bet taip pat tautybėmis ir socialiniais ekonominiais pagrindais.

Kol kas tik 2 lėlės – Anjali, indų kilmės amerikiečių dainų autorė ir Cara, pusiau Lotynų Amerikos kilmės kūrybininkė – yra šiuo metu prieinamos pirkėjams, likusios 5 lėlės bus išleistos ateityje. Jeigu lėlės yra perkamos per Girls & Co interenetinę svetainę, kiekviena 18 colių lėlė atvyks su knyga, Little Gloriana suknele, draugystės apyranke ir firminiu nešiojamu dėklu.

7

8

9

10

11

12

Taip pat skaitykite: