Stilius: Prog-folk, Indie bard-rock, Alternative rock

Mindaugas Briedis ir grupė

Grupė (Vilnius) suburta aplink poetą ir filosofijos daktarą Mindaugą Briedį, dabar nutolo nuo savo bardo tradicijos šaknų ir groja aštresnį indie-folk-roką. Tuo pačiu išliko dėmesys tekstų kokybei. Grupės muzikantai turi nemažą sceninę patirtį ankstesniuose arba lygiagrečiuose projektuose, muzika ir eilės orientuotos tiek į vyresnį, tiek ir į akademinį ir/ar alternatyvų jaunimą.

Be koncertų ypatingose Vilniaus vietose (planetariumuose, bažnyčiose bei kino teatruose) bei festivalių „Tai-Aš“, „Mėnuo Juodaragis“, sumažinta grupės sudėtis 2011 m. grojo JAV (Čikagos ir Santa-Fe miestuose). Koncertų JAV metu buvo bendradarbiaujama su Čikagos filosofu bei poetu Steven Schroeder bei Kęstučio Stankevičiaus džiazo grupe.

2015 Lapkričio mėnesį muzikos klube „Tamsta“ grupė pristatė albumą „Mėnulio sultys“.

Nariai: Mindaugas Briedis (balsas, gitara, prakalbos), Judita Butkevičiūtė (balsas), Rafal Jackievič (saksofonas), Bernardas Prušinskas (bosinė gitara), Laurynas Vaitulevičius (el. gitara), Mantas Tamulionis (būgnai);

Mindaugo Briedžio Grupė “Alaus namuose” sugros mieliausias elektrines ir akustines kompozicijas, pasidalins pastarųjų mėnesių pasiekimais ir tolimų metų aidais.

Taip pat skaitykite: