Dauguma kavinių savininkų žino, kad prisireikia daugiau nei skanios kavos norint turėti sėkmingą verslą. Dažnai ne tik maistas, bet ir erdvės dizainas yra pagrindinė priežastis dėl kuriuos ateina klientai.

Kavinė „Cafe Yeonnam-dong 239-20“ Seule visai neseniai susilaukė daugybės pagyrų už savo inovatyvų interjerą. Valgymo zona sukuria nepakartojamą vaizdinį, į kurį įžengę klientai gali pasijusti tarsi animaciniame filmuke.

Interjero kūrėjai vienspalvio dizaino įdėją pasisėmė iš vieno iš populiariausių Korėjos televizijos laidos „W“, kurią sukūrė Lee Jong-suk ir Han Hyo-joo. Šioje laidoje veikėjai mėtosi tarp „dviejų pasaulių“ – tikro ir fantastinio.

Dizainas kavinėje „Cafe Yeonnam-dong 239-20“ sukuria 2D optinę iliuziją, kuri leidžia klientams pasijusti tarsi komiksų knygelių iliustracijoje. Vos tik įžengus pro duris, iš karto pasimato juodas su baltu komiksų dryžiai ant baldų, sienų ir grindų. Net puodeliai, lėkštės bei stalo įrankiai atrodo kaip plokščios linijos priešiniai.

Jei jūs patys norite pamatyti šią kavinę,,tačiau negalite nuskristi į Pietų Korėją, jūs vis tiek galite pamaitinti savo smalsumą pažiūrėdami šios kavinės nuotraukas Instagrame.

2

3

4

5

6

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Taip pat skaitykite: