Maye Musk

Milijardierius išradėjas Elonas Muskas (46 m.) pažįstamas turbūt daugeliui. Jis ne tik statomas į vieną gretą su tokiais verslo magnatais kaip velionis Steve’as Jobsas ir Billas Gatesas, bet ir įtrauktas į 30 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. Jo turtas vertinamas 19,4 mlrd. dolerių. Tačiau viso šito jis nebūtų pasiekęs, jei ne jo motina – Maye Musk.

Šių metų balandį jai sukako 70 metų. Nepaisant to, ji vis dar vaikšto podiumu. Išskirtiniu stiliumi žavintis 70 metų modelis Maye Musk sėkmingai derina mados fotosesijas ir anūkų priežiūrą. Ši moteris – „Clinique“ ir „Revlon“ kompanijų reklaminis veidas, taip pat oro vežėjos „Virgin America“ veidas, o būdama 69-erių pasirašė sutartį su kosmetiką gaminančia „CoverGirl“. Tačiau, kaip teigė pati moteris, mažai kas žino apie jos šeimos gyvenimą. Todėl tvirtinti, kad sūnaus vardas padeda kilti karjeros laiptais – labai neteisinga.

Moteris prisipažįsta, kad jos gyvenimas tikrai nebuvo idealus ir jame buvo visko. Po skyrybų su vaikų tėvu, moteris išgyveno skurdą, priaugo daug svorio, o tai galėjo pakenkti ir jos karjerai. Tačiau ji į šią situacią pažvelgė teigiamai ir tapo „plius dydžio“ modeliu. Būtent tuo metu ir keitėsi visuomenės požiūris į modelius ir visos nebeprivalėjo būti lieknos it vapsvos. Taigi, Maye Musk tikrai pasisekė. Tuo metu ji sulaukė daugybės pasiūlymų filmuotis televizijos reklamose, klipuose; modelis nusifilmavo Beyonce klipe „Haunted“ ir vaizdo žaidime apie Džeimsą Bondą.


young Maye Musk

Būdama penkiadešimties, Maye Musk persikėlė gyventi į Niujorką, kur pasiekė tikras aukštumas. Būtent čia ji pradėjo dalyvauti daugybėje reklaminių kampanijų. Savo 60-ojo jubiliejaus proga ji nusirėžė plaukus ir nuspendė jų nebedažyti – natūralūs žili plaukai dabar tapo jos akcentu. Tai natūrali moters plaukų spalva, kuri ir padėjo į save atkreipti mados reklamos davėjų dėmesį. Pasak M. Musk, tik tuomet, kai nustojo dažyti plaukus, ji sulaukė tikros sėkmės kaip brandaus amžiaus modelis. Jai buvo pasiūlyta dirbti su tokiomis kompanijomis kaip „Virgin America“ ir „Joe Fresh“. Taip pat moteris pozavo „VOGUE“ žurnalui Italijoje ir Korėjoje.

ilon-musk-70s

Be modelio darbo, moteris taip pat turi du mitybos specialistės magistro diplomus, kuriuos įgijo Pietų Afrikos ir Toronto universitetuose. Iš pradžių modelio darbas Maye buvo tik hobis, tačiau laikui bėgant jis užėmė vis daugiau moters laiko. Mitybos specialistės darbui liko vis mažiau ir mažiau laiko. Tačiau moteris ir toliau derina abu šiuos darbus, kuria mitybos planus bei konsultuoja žmonės. Ji taip pat rengia įvairias prezentacijas visame pasaulyje.

ilon musk yong

Pati M. Musk save apibūdina kaip gan blankią, lyg tuščią drobę, puikiai tinkamą makiažo specialistų bei stilistų išmonei pasireikšti. Tačiau sunku paneigti, kad moteriai yra būdinga išskirtinė vidinė elegancija, leidžianti gerai atrodyti kad ir ką bevilkėtų. Jai tinka tiek sportinio stiliaus, tiek romantiški ar netgi ekstravagantiški drabužiai – visus juos ji vilki lengvai, be pastangų ir dėl to visuomet atrodo žavi ir pasitikinti savimi.

Maye Musk 80s

Nors iš pažiūros ji atrodo kaip drąsiai į eksperimentus besileidžianti, eklektiško stiliaus savininkė, iš tiesų M. Musk save stiliaus atžvilgiu laiko gan konservatyvia ir už netradicinius įvaizdžius dėkoja savo stilistei.

Maye Musk 2

„Kartais net nenoriu išeiti iš namų, nes jaučiu, kad mano drabužis yra per daug drąsus, tačiau vėliau būtent tai būna tas įvaizdis, kurį visi giria,” portalui harpersbazaar.com atskleidė ji.

Maye-Musk-and-her-family

Būdama 63-ejų Maye Musk pozavo nuoga žurnalo „New York Magazine“ viršeliui. Ši jos nuotrauka iki šiol yra labiausiai aptarinėjama ir sulaukia prieštaringiausių vertinimų.

Maye-Musk-and-her-family

Dabar, įžengus į septintą dešimtį, gracingos žilaplaukės karjera sėkmingesnė nei bet kada anksčiau: ji dalyvauja mados pristatymuose, fotosesijose, netgi tapo vyriausia visų laikų kosmetikos kompanijos „CoverGirl” ambasadore. Maža to, aktyvi moteris visa tai daro atrodydama neįtikėtinai stilingai. Maye Musk prisipažįsta, kad šiuo metu ji yra vyriausias modelis ant podiumo. Tačiau tai toli gražu jos nesustabdo. Grožio pasaulyje ji sukasi jau daugiau nei penkiasdešimt metų ir tai dar ne pabaiga.

Maye Musk Ilon

M. Musk įkvepia tiek jaunas manekenes, tiek brandaus amžiaus sulaukusias moteris. Ji sako, kad jos karjera dar net neįpusėjo ir tiki, kad viskas dar ateityje. „Tikiuosi, kad įvyks didesnis pokytis. Žmonės gyvena ilgiau ir labiau mėgaujasi savo gyvenimu, jie žino, kad neprivalo pranykti vos sulaukus 65-erių ir išėjus į pensiją. Aš niekada nenustosiu dirbti. Mano mama taip pat niekada nenustojo. Dirbsiu iki kol niekas nebenorės manęs samdyti, o tuomet surasiu kitą veiklą…”

Taip pat skaitykite: