Fotografija padeda drąsiausias mūsų fantazijas paversti realybe. Kadangi „Žvaigždžių karai“ turi didžiulį būrį gerbėjų, nereiktų stebėtis, kad žmonės mėgsta įsivaizduoti, kas būtų, jei robotas „RD-D2“ pypsėtų ant šaligatvio šalia žmonių. Fotografas Laurent Pons sukūrė pasaulį, kuriame labai tolima galaktika yra integruota su Žeme.

Žvaigždžių karų“ fotografijose galaktika perkeliama labai toli – į Paryžiaus gatves ir už jų ribų. Dirbantis Paryžiuje L. Pons perkėlė populiariąsias figūras iš žymiosios filmo franšizės šalia kai kurių brangiausių miesto paminklų, tokių kaip Luvras ir Eifelio bokštas. Fotografas pasiekė, kad žvaigždėlaiviai ir tokie personažai kaip Imperijos kariai (angl. „Storm Troopers“) atitiktų kraštovaizdžių, kuriuose jie yra, spalvą ir sodrumą, kas yra neatsiejama, kad šios nuotraukos atrodytų kaip momentinės nuotraukos iš realaus gyvenimo.

Nors šmėkščioja Tamsiosios pusės grėsmė, L. Pons sukuria bendrą Žemės ir „Žvaigždžių karų“ aplinką, kuri yra labiau kasdieniška. Iš nuotraukų atrodo, kad šiuos personažus, kaip ir daugelį mūsų, domina įžymių vietų lankymas. Darthas Vaderis yra čia ne dėl to, kad grasintų mums – jis tiesiog nori pamatyti lankytinas vietas kaip ir visi kiti. Jei šie personažai ketina pasilikti tokiame dideliame metropolyje kaip Paryžius, visgi jie taip pat turėtų išmokti statyti savo laivus. Galima būti beveik tikriems, kad žvaigždėlaiviui „Millennium Falcon“ gresia bauda už tai, kad neprofesionaliai pastatė savo laivą.

laurent-pont-star-wars-in-real-life-8

laurent-pont-star-wars-in-real-life-6

laurent-pont-star-wars-in-real-life-1

laurent-pont-star-wars-in-real-life-2

laurent-pont-star-wars-in-real-life-9

laurent-pont-star-wars-in-real-life-3

laurent-pont-star-wars-in-real-life-5

laurent-pont-star-wars-in-real-life-7

laurent-pont-star-wars-in-real-life-11

laurent-pont-star-wars-in-real-life-4

laurent-pont-star-wars-in-real-life-13

Taip pat skaitykite: