Organizatorių archyvo nuotr.

Renkant tinkamiausią šunims skirtą pašarą visada yra svarbu atsižvelgti į individualius augintinio poreikius. Tam tikrose situacijose gali būti reikalingas  gydomasis, veterinarinis maistas šunims, kuris aprūpina augintinio organizmą įvairiomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, ir padeda kovoti su tam tikromis sveikatos problemomis. Specialaus pašaro pasirinkimas šiandien yra tikrai labai gausus, taigi, naudinga išsiaiškinti, į kokias pašaro savybes vertėtų atkreipti dėmesį.

Konkreti sveikatos problema

Gydomasis pašaras gali būti skirtas spręsti įvairias sveikatos problemas, tokias kaip virškinimo sutrikimai, diabetas, inkstų ligos, nutukimas, alergija, ir t.t. Specializuotose parduotuvėse galite rasti tikrai nemenką veterinarinio pašaro pasirinkimą, todėl pirmiausia vertėtų atsižvelgti į tai, kokias sveikatos problemas jis padeda išspręsti.

Augintinio amžius

Labai svarbu atsižvelgti į tai, kokio amžiaus šunims yra skirtas gydomasis pašaras: vertėtų nepamiršti, kad jauno šuniuko, suaugusio šuns ir senjoro mitybos poreikiai labai skiriasi, todėl rinkitės tokį maistą, kuris yra skirtas konkrečiai šuns amžiaus grupei.

Pašaro sudėtis

Kiekvienas šuns augintojas turėtų išmokti analizuoti pašaro sudėtį: būtina išsiaiškinti, ar pašare yra pakankamas kiekis mėsos, ar jame nėra augintiniui nenaudingų priedų, ir  t.t. Naudinga žinoti, kad sudėtinių dalių sąraše pirmiausia yra įvardijami tie ingredientai, kurių kiekis pašare yra didžiausias.

Pašaro kaina

Nors šis kriterijus neturėtų būti esminis, tačiau tuomet, jei pašaro kaina jums yra labai svarbi, galite palyginti skirtingų pardavėjų nustatytus įkainius, arba rinktis tą specialaus pašaro gamintoją, kurio siūlomo maisto kaina yra mažesnė.

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: