Ingrida Šimonytė. Josvydo Elinsko (ELTA) nuotr.

Premjerė Ingrida Šimonytė sako kol kas kito žingsnio savo politikės karjeroje neplanuojanti, todėl ir į klausimą ar kandidatuos į Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko postą atsakyti negali.

„Ne, negaliu pasakyti. Kaip aš galiu dabar pasakyti ar kandidatuosiu į partijos pirmininko postą, kai rinkimai bus 2025 metais?“ – interviu „Info TV“ antradienį sakė I. Šimonytė.

Pasak premjerės, apie bet kokį savo sprendimą ji praneš, kai tam ateis laikas.

„Kodėl jie visi turi būti dabar? Kada bus tinkamas laikas, tada į tuos klausimus ir bus atsakyta. Galbūt jeigu mano likimas politikoje bus toks, kad nebematysiu savęs politikoje, tai į visus klausimus bus atsakyta vienu kartu. Bet kodėl aš dabar turiu viską sugalvoti, ką veiksiu 2025 metais?“ – retoriškai klausė I. Šimonytė.

Be to, ji pažymėjo, kad jei po šios kadencijos ir nuspręstų trauktis iš politikos, tai bus tik jos asmeninis sprendimas.

ELTA primena, kad šių metų pradžioje I. Šimonytė teigė neatmetanti galimybės tapti TS-LKD partijos kandidate 2024 m. prezidento rinkimuose.

Politikė tvirtino, kad visi planai, siejami su politinėmis ambicijomis, yra tolimi, todėl ir galutinio sprendimo dėl Daukanto aikštės posto politikė nėra priėmusi.

Tąkart ji taip pat pridėjo, kad pastaruoju metu jai dažnai užduodamas klausimas ir apie tolimesnę karjerą TS-LKD ir galimą partijos pirmininkės poziciją. Tačiau ar planuoja teikti savo kandidatūrą, I. Šimonytė tąkart taip pat neatskleidė. Pasak jos, politinių jėgų lyderių rinkimai tiesiogiai priklauso nuo to, kokių rezultatų partija pasiekia prieš tai vykstančiuose nacionaliniuose rinkimuose.

Viktorija Smirnovaitė (ELTA)

Taip pat skaitykite: