Organizatorių archyvo nuotr.

Analogų Lietuvoje neturinti grupė „Džentelmenai“, į kurią susibūrė trys profesionalūs ir Lietuvai puikiai žinomi šokėjai – Andrius Butkus, Dainius Dimša ir Vytautas Mackonis – turi naujienų. Šį pavasarį grupė rengia jubiliejinį koncertinį turą, kurį skiria visoms moterims, merginoms ir jų mylimiesiems. Specialiai šiam koncertiniam turui iš JAV į Lietuvą grįžta grupės narys A. Butkus, tad vaikinai skelbia, kad scenoje pasirodys visu pajėgumu. Pirmasis koncertas vyks Vilniuje jau kovo 7 d.

Švenčia grupės jubiliejų

Susibūrę kaip netikėtas eksperimentas, „Džentelmenai“ švenčia jubiliejų – jie jau 10 metų Lietuvos scenoje juda vienu ritmu. Šia proga vaikinai leidžiasi į įspūdingą koncertinį turą po Lietuvos miestus ir surengs 12 atmosferą kaitinančių pasirodymų savo klausytojams. Tiesa, grupės nariai neslepia, kad per visą šį laiką, buvo ir linksmesnių, ir sunkesnių laikotarpių.

Kadangi vienas iš grupės narių, A. Butkus jau kurį laiką gyvena JAV, 2016 m. grupė buvo netgi surengusi atsisveikinimo koncertą, bet be scenos šie džentelmenai, ilgai neištvėrė. Tad D. Dimša su V. Mackoniu ėmėsi atgaivinti grupės veiklą, tačiau tai nebuvo taip lengva. „Grupės vadyba ir prodiusavimas mums buvo naujas ir labai sudėtingas dalykas, bet kažkaip nepasidavėme. Ypatingai daug padėjo Arvydas Martinėnas-Vudis, mūsų garso inžinierius Vytautas Naunčikas-Soundcheckas ir kiti draugai, artimieji. Paruošę ir nugludinę koncertinę programą, 2018 m. išvažiavome į turą po Lietuvą. Viskas buvo gerai, bet vis tiek trūko Andriaus“, – pasakoja D. Dimša.

Tačiau greitai užklupo pasaulinė koronaviruso pandemija, dėl kurios stojo ir visa pramogų pasaulio veikla. D. Dimša ir V. Mackonis neslepia, kad abejojo, ar iš viso pavyks išlaikyti grupės gyvybę: „Visgi, visų šių sunkumų dėka nepasidavėme, sustiprėjome, subrendome ir kaip žmonės, ir kaip atlikėjai. O čia ir Andrius pradėjo rodyti Tėvynės pasiilgimo ženklus.“

Naujam gyvenimui prikėlė Ž.Žvagulio dainą

Tad po vieno nuotolinio pokalbio, vaikinai nusprendė vėl stoti kartu ant scenos ir tai įgyvendino pernai balandžio mėnesį Žalgirio arenoje, o netrukus grupė savo klausytojams pristatė staigmeną – atnaujintą legendinės Žilvino Žvagulio dainos „Faina” versiją. Ne tik ją, bet ir grupės klausytojams puikiai pažįstamas bei naujas dainas klausytojai išgirs jau kovo mėnesį vyksiančiam grupės koncertiniame ture „10 metų vienu ritmu.”

Visus šiuos metus Džentelmenai“ išliko analogų Lietuvoje neturinti vaikinų grupė, kurios kiekviena daina turi jai pritaikytą choreografiją. Akį traukiantys vaikinai, puikios dainos ir stilingi šokiai – tai, kas užtikrina gerą koncertinę nuotaiką ir pakeri klausytojus. Jų moto – džentelmeniškumas ir romantika niekada neišeina iš mados. Tai reikia puoselėti tiek gyvenime, tiek scenoje.

Kovą skelbia mėnesiu moterims

Organizatoriai skelbia, kad kovo mėnesis grupės koncertiniam turui pasirinktas ne veltui. Tai gera žinia visoms moterims, merginoms ir jų mylimiesiems – juk būtent kovo mėnesį švenčiama Moters diena. Grupė „Džentelmenai“ kovo mėnesį išdidžiai skelbia „Mėnesiu Moterims“ ir kviečia į savo koncertus Panevėžyje, Kaune, Šiauliuose, Ukmergėje, Utenoje, Šakiuose, Švenčionyse, Telšiuose, Anykščiuose, Prienuose, Tauragėje, Alytuje. Šie koncertai – puiki idėja ieškantiems dovanos mylimai moteriai ar moteriško vakaro idėjai!

Visiems šokėjų pasaulyje pažįstami D. Dimša, V. Mackonis ir A. Butkus jau dešimtmetį Lietuvoje žinomi ir kaip puikūs atlikėjai. „Džentelmenai“ scenoje pasitinkami gausiomis ovacijomis, o vaikinai koncertuose savo klausytojas dažnai lepina net ir gėlėmis. Tai moterų numylėtiniai, dovanojantys nepamirštamus pasirodymus, tiek jautrias, tiek judėti kviečiančias dainas. Grupės nariai neslepia, kad labai pasiilgo scenos ir savo klausytojų bei žiūrovų. Kaip tik šiuo metu vyksta naujų choreografijų kūrimo darbai.

Šiame koncertiniame ture „Džentelmenai“ pristatys ir visiškai naujas dainas bei joms sukurtas naujas choreografijas. Taip pat koncertuose klausytojai išgirs jau puikiai jiems pažįstamas dainas „Mes nebe tie“, „Paprasta istorija“, „Ar tu žinai?“, „Tu lengvutė” „Kaip tu gyveni?“, „Noriu“, „Nestabdyk” ir kt.

Pirmasis turi koncertas vyks Vilniuje jau kovo 7 d. pramogų salėje „Vakaris“. Bilietai jau prekyboje ir tiesiog tirpsta akyse. Bilietus įsigyti galima kakava.lt: https://kakava.lt/renginys/grupes-dzentelmenai-koncertinis-turas-10-metu-vienu-ritmu/7478/13631

Taip pat skaitykite: