Organizatorių archyvo nuotr.

Magija, charizma ir neišblaškoma gera energija tvyrojo liepos 8 d. Palangos kultūros centre „Ramybė“, kur pirmą kartą Lietuvos scenoje susitiko gitaros meistras Martynas Kuliavas ir violončelininkas iš JAV Ian Maksin. Netikėtas duetas pateikė patį spalvingiausią muzikinį kokteilį, kurio atsisakyti negalėjo nei vienas pilnutėlėje salėje atsidūręs klausytojas. Muzikantai kviečia ir kitus muzikos gurmanus gyventojus nepraleisti progos liepos 12 d. Vilniuje ir 13 d. Kaune apsilankyti kvapą gniaužiančiuose konceruose.

Prodiuserinės kompanijos “Arts Libera International” kvietimu į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų vėl atvyksta pasaulinio garso violončelės virtuozas ir kompozitorius Ian Maksin yra puikus solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis su koncertais apkeliaves daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt. Ian Maksin tik su jam būdinga įtaiga gali nuostabiai pagroti klasikinės muzikos koncertą su orkestru ir taip pat pakerėti publiką grodamas solo džiazo arba roko kompoziciją. Šį kartą muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozu Martynu Kuliavu paskleis magišką energiją net trijų Lietuvos miestų koncertinėse erdvėse. Pasak paties maestro, galimybė muzikuoti vienoje scenoje su M. Kuliavu, jam yra naujas iššūkis ir didelis malonumas.

Per atstumą repetavę muzikantai neslepia, jog tai išskirtinė patirtis jų karjeroje. „Taip, su Martynu Kuliavu kartu grosime pirmą kartą ir netgi pirmą kartą pasimatysime gyvai. Bet man atrodo, kad tai ir yra geriausia dalis buvimo profesionaliu muzikantu – dažniausiai tokie muzikantai gali net visai nepažinodami vieni kitų susitikti ir imti kartu groti nuostabią muziką. Nes jie geba pajusti muziką kartu. Tai kažkiek primena pilotus lėktuvo kabinoje: jie gali būti niekuomet nesusitikę ankščiau, bet jei jie abu išmano taisykles, jie kartu nuskraidins lėktuvą saugiai. O Martynas Kuliavas yra labai gabus gitaros meistras, tad aš nekantrauju susitikti su juo scenoje!“, – dar prieš renginius sakė Ian Maksin.

Jam antrino ir Martynas Kuliavas: „Tai, kad Ianas Amerikoje, o aš čia, šiek tiek pasunkina mūsų misiją, bet kada muzikantai geroje formoje ir su patirtimi, tai tas atstumas nėra didelis trukdis. Manyčiau, kad kai muzikantai, niekada negroję kartu, visiškai skirtingų stilių, kultūrų ir tautybių susitinka ant vienos scenos, projektą padaro dar įdomesniu ir labiau intriguojančiu..“

koncertas

Organizatorių archyvo nuotr.

Koncertų meninė programa labai plati ir įvairi – nuo auksinės klasikos iki ugningų tango, džiazo ir roko kompozicijų. Pasak pačių atlikėjų, tai meninė programą specialiai parengta publikai, vertinančiai emocingą, nuoširdžią, aukšto meninio lygio muziką, kuri tikrai sužavės ir pakylės dvasiškai. Skambės J. S. Bach, A. Piazzolla, Sting, The Beatles, Ch. Corea, I. Maksin, M. Kuliavo ir kitų visame pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Koncertuose bus daug virtuoziškų improvizacijų, netikėtų harmonijų, įspūdingų melodijų ir žinoma staigmenų. Žinomi muzikantai žada įspūdingą ir nepamirštamą renginį.

Kviečiame visus profesionalaus ir kokybiško meno gerbėjus nepraleisti progos ir apsilankyti koncertuose.

Bilietus platina koncertų salių kasos ir Tiketa.lt: http://bit.ly/2sKn7EF

Koncertai vyks:
Liepos 12 d. 19 val. VIlniuje, Menų spaustuvėje
Liepos 13 d. 19 val. Raudondvario menų inkubatoriuje, Raudondvario dvaro kieme, Kauno r.

Taip pat skaitykite: