Prieš metus į Žemę atvykęs ir visus šešis Begalybės Akmenis susirinkęs galingasis Tanas (aktorius Josh‘as Brolin‘as) įvykdė savo pažadą: saugodamas Žemės ateitį, išnaikino pusę žmonijos. Tarp jų – ir ne vieną Keršytoją. Likusių gyvų superherojų perspektyvos taip pat nėra šviesios. Atrodo, kova pralaimėta galutinai.

Šios įtraukiančios Marvel Visatos istorijos tęsinį tikrai būtų galima tituluoti labiausiai laukiamu ir aptarinėjamu filmu šiais metais. Daugybė herojų, įspūdingi vaizdo efektai ir visiškai skirtingos istorijos, kurias Russo broliai sugebėjo sujungti į vientisą filmą, kuriame netrūksta netikėtų posūkių, dramos ir tik Marvel būdingo humoro, juosta tiesiog atima žadą. Išlikusieji Keršytojai nutaria mesti paskutinį iššūkį Tanui, stoti į lemiamą kovą ir pabandyti atitaisyti Tano padarytą skriaudą bei atkurti tvarką Visatoje.

Ir nors filmai apie superherojus tapo viena populiariausių ir sėkmingiausių pramogų formų Žemėje, reikėtų turėti omenyje, kad jūsų mėgstami personažai, kuriuos pamilome per pastaruosius metus, iš tikrųjų egzistuoja daug ilgiau nei galime įsivaizduoti – komiksų visatoje. „Marvel“ atliko puikų darbą ir atgaivino juos dideliame ekrane, pridedant kai kurias detales, kad herojai atrodytų realesni (kiek tai įmanoma superherojų atveju).

Filmų apie „Keršytojus“ gerbėjams bus įdomu sužinoti, kaip atrodytų jų mėgstamiausi didvyriai ir didmoterys, jei kino kūrėjai būtų ištikimi originalioms superherojų versijoms.

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

22

23

Taip pat skaitykite: