Heather Theurer paveikslai yra dešimtmečius trukusių žmonių, aplinkos ir gyvūnų stebėjimų rezultatai. Nors pati dailininkė ir nėra baigusi studijų meno srityje, ji savarankiškai sugebėjo pasisemti patirties iš ją supančio natūralaus pasaulio ir didžiųjų menininkų priklausiusių Renesanso epochai, ankstyvajam XIX a., ir šių dienų meno pasauliui. Jos manumu, to nebuvo galima patirti sėdint tik klasės suole.

2010 m. San Diege vykstančio Comic-Con renginio metu, į ją kreipėsi „Disney“ atstovas su pasiūlymu tapyti visiems žinomų personažų portretus. Taip menininkė gavo kontraktą su „Disney Fine Art“, o vėliau ir su„Fantasy Con“.

Theurer gyvenimas yra užimtas ne tik nuosava studija Las Vegase, Nevadoje, bet ir penkių atžalų auginimu. Be savo darbo su Disnėjaus veikėjais, ji piešia ir religinio simbolizmo, fantazijos realizmo, arklių, bei laukinės gamtos tematikomis. Menininkės tapybos procesas yra nuolatos kintantis, nes beveik kaskart taikomi nauji darbo metodai. Jos kūriniai dažniausiai nutapomi pasitelkiant daugybę dažų ir glazūros sluoksnių (kartais net iki 20) tam, jog būtų pasiektas pageidautinas gilumos ir detalių jausmas.

Dailininkės paveikslai kolekcionuojami visame pasaulyje sulaukė didelio susidomėjimo iš „USA Today“ ir „LA Times“, bei tarptautinio pripažinimo ir apdovanojimų iš visuotinai gerbiamų organizacijų.

heathertheurer02

heathertheurer10

heathertheurer09

heathertheurer08

heathertheurer03

heathertheurer04

heathertheurer05

heathertheurer11

heathertheurer06

heathertheurer07
heathertheurer12

heathertheurer13

heathertheurer01

Taip pat skaitykite: