Susipažinkite, Gabrielle Lemos Garcia 30 metų profesionali kovotoja, kilusi iš Brazilijos. Moteris yra žinoma ne tik dėl sporto laimėjimų, bet ir kūno formų, kurių pavydėtų nemažai vyrų. Gabi Garcia sveria 111 kilogramų, toki svorį užfiksavo per paskutinę kovą, tačiau jos įprastas svoris svyruoja tarp 90 kilogramų. Gabi praktikavo Džiu-Džitsu, ir jos kūnas buvo toli gražu ne toks koks yra dabar. Intensyvių treniruočių ir dietų dėka, ji sugebėjo atrasti tą formą, apie kurią visada svajojo.

G.Garcia, nuo pat vaikystes domėjosi sportu, bei buvo labai aktyvi, užsiimdavo tinkliniu, lauko rituliu. Kai mergaitei buvo 13 metų, ji kartu su šeima persikėlė į Sao Paulo. Dėdė mokė Gabi džiu-džitsu technikos, ir taip dėl to mergaite dar labiau susidomėjo sportu. Vėliau Gabi kurį laiką treniravosi vietinėje sporto salėje kartu su treneriu Johnny. Nuo pat pradžių mergina pasiekė gana neblogų rezultatų, tačiau nesekė karjeros šioje srityje. Gabi bandė derinti studijas ir treniruotes, tačiau paskutiniame kurse pasirinko sportą. Merginos šeima nebuvo prieš ir palaikė ją, ypač Gabi tėvas.

2009 metais, The World No Gi Championship, metu G. Gracia patyrė kelio traumą, bet tai jos nesustabdė ir ji per skausmą ir kančią laimėjo čempionatą kovodama prieš Emily Wetzel.

Sportininkės treniruotės vyksta tris kartus per dieną, Gabrielle Garcia turėjo nuostabius metus, laimėdama Pan Ameriką, „Brasileiro“ ir „World Pro Cup“ , taip pat „Munsial“ , kurio metu gavo ilgai lauktą juodą diržą iš Fabio Gurgelio“ rankų ant pasaulio čempionato podiumo.

Gabi Garcia 2

Gabi Garcia 3

Gabi Garcia / Instagram archyvo nuotr.

Renato Sobral, Brazilijos kovotojos treneris, sakė, kad jo globotinė ateityje galėtų dalyvauti dvikovoje su vyrais (pagal MMA taisykles). Anot R.Sobral, „Mano nuomone, jei per metus neliks merginų, kurios bus pasirengusios kovoti su Gabi, tada jai teks kovoti su vyrais”.

Gabi Garcia 4

Gabi Garcia 5

Gabi Garcia 7

Gabi Garcia / Instagram archyvo nuotr.

Taip pat skaitykite: