Amitabh Bachchan / Socialinių tinklų nuotr.

Garsus Bolivudo aktorius, žinoma televizijos persona, laidos „Kas laimės milijoną“ vedėjas, Amitabh Bachchan išties yra dosnus žmogus. Vyras net 1398-iems ūkininkams praskaidrino gyvenimą sumokėdamas visas jų turimas skolas. Kilniam poelgiui vyras išleido 560,000 JAV dolerių.

Aš skatinu žmones suprasti įsipareigojimus ir sunkumus, kuriuos išgyvena ūkininkai. Nesiekiu pasigirti, bet noriu padėti ūkininkams, kurie stokoja net elementarių dalykų“ – teigia daugiau nei 200-uose filmų vaidinęs aktorius. Jis taip pat sako, kad jaučia didelį troškimą padėti ir tai padarius jis jaučia vidinę ramybę.

Daugiau nei 50% Indijos gyventojų dirba žemės ūkio ir panašiuose sektoriuose. Tai sudaro maždaug 18% šalies BVP. Tačiau net ir tokiu atveju, valstybė ne itin remia ūkininkus. Negana to, pastaraisiais metais žemės ūkyje dirbantys žmonės kovoja su dideliais nuostoliais, patirtais lietaus sezono metu ir kylančiomis degalų kainomis. Visi šie faktoriai gerokai prisidėjo prie skolų, į kurias įklimpo tūkstančiai Indijos ūkininkų.

Sunkus gyvenimas ir nesibaigiančios skolos atnešė daug skausmingų padarinių. Naujausiais valstybės išleistais duomenimis, per metus Indijoje net 11 772 ūkininkai nusižudė dėl sunkaus gyvenimo. Tai yra lygu 44-ioms mirtims per dieną.

Indija

 © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

2016-tais metais Indijos ministras pirmininkas, Narendra Modi, prižadėjo paskatinti žemdirbystės sektoriaus augimą padvigubinant ūkininkų uždarbį iki 2022-tų metų.

Idija viena Inidijoje

 © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

„Iš šio Utar Pradešo krašto aš skatinu visas valstijas teikti pirmenybę žemdirbystei ir stebėti pokyčius. Planas yra, jums tereikia jį realizuoti“ – sakė ministras. Jo teigimu, sostinė yra pasiruošusi dirbti ranka rankon su visomis valstijomis, kad planas būtų įgyvendintas.

Gali būti aktualus skolų išieškojimas

Taip pat skaitykite: