baidarės Vilniuje
baidaresvilniuje.lt archyvo nuotr.

Rugpjūčio pabaiga – rugsėjo pradžia, tai tie mėnesiai, kada Vilnių užplūsta studentai, besiruošiantys naujiems mokslo metams. Vilniuje studijuoja net septyniasdešimt procentų visos Lietuvos studentų, šiame mieste yra įsikūrę ir geriausi Lietuvos universitetai, todėl šis miestas sulaukia ir nemažai studentų iš užsienio šalių.

Nei vienas negalėtų paneigti, jog studijuojant yra svarbu ne tik gerai mokytis ir siekti pasisemti kuo daugiau žinių net ir srityse, kurios nėra susijusios su jaunuolio pasirinkta specialybe, bet ir gerai praleisti laiką.

Ne veltui studijų metai yra tiesiog vadinami studentavimu – tai laikotarpis, kai žmogus siekia susirasti kuo daugiau naujų draugų ir pažįstamų, kurie vėliau liks jam brangūs visą likusį gyvenimą. Todėl pradėjus lankyti universitetą svarbu ne tik pasirūpinti paskaitų medžiaga, bet ir įvairiomis veiklomis, kurios padėtų susibendrauti su bendrakursiais. O kas gi tam geriau gali tikti nei baidarių nuoma Vilniuje.

Suprantama, kad viskas, ko nori ne vienas studentas, yra bokalas alaus ir gera kompanija, tačiau visgi geriausiai susibendrauti pavyksta ne vystant girtas diskusijas, o kartu patiriant įvairiausių nuotykių ir priimant iššūkius. Tam kaip tik ir tinka baidarių nuoma Vilnele. Nors ši Vilniaus upė ir nėra labai didelė, visgi ji yra srauni, sekli, ja plaukiant gali pasitaikyti nemažai kliūčių, todėl tokia kelionė bus puikus iššūkis kiekvienam, net ir jau ne kartą baidare plaukusiam jaunuoliui.

Be to, baidarės Vilnele yra puikus būdas įgyti pasitikėjimo šalia esančiais žmonėmis, išmokti dirbti komandoje, nes baidare dažniausiai yra plaukiama dviese, todėl būtina gerai subalansuoti svorį ir irkluoti taip, jog nei vienam iš poros netektų didesnė našta. Baidarių nuoma Vilniuje bus puiki proga iš kitų miestų ir miestelių atvykusiems studentams pažinti šį miestą bei pasigrožėti jo vaizdais, tarsi jį prisijaukinti. Juk kiekvienas, kuriam yra tekę palikti namus, puikiai žino, kaip nelengva būna apsiprasti naujoje aplinkoje net jei ir nėra susiduriama su jokiais dideliais sunkumais. O po žygio niekas netrukdo visiems kartu nueiti ir įspūdžiais pasidalinti prie bokalo alaus.

Taip pat skaitykite: