Nuostabi pora Jimas ir Suzana Kowalczikai rūpinasi 22 metų Džimbo, 635 kilogramų, 2,74 metrų ūgio ruduoju Kodiako lokiu vardu Džimbo savo prieglaudoje Niujorke.

Šios nuotraukos rodo, koks yra gyvenimas su 635 kilogramų, 2,74 metrų ūgio Kodiako meška.

Jimas ir Suzana Kowalczikai rūpinasi neužilgo būsiančiu 23-jų metų ruduoju lokiu Džimbo savo prieglaudoje Niujorko valstijoje. Pora elgiasi su juo, kaip su sūnumi – ir šios puikios nuotraukos parodo, koks artimas tarp jų yra ryšys.

Pora rūpinosi Džimbo beveik visą jo gyvenimą, taigi nepaisant jo grėsmingos išvaizdos jis apkabina savo šeimininkus kaip tėvus.

Jis žais su tavimi visą dieną, jeigu tu turėsi laiko,” teigia Kowalczikas “Jie patenkinti, jie laimingi. Jei jie nebūtų, tu žinotum.” “Džimbo yra geriausias mano draugas. Nėra nieko geriau už tai. Jis myli tave tokį, koks tu esi.”

Pora šiuo metu prižiūri 11 meškų, įskaitant Kodiako rudąsias meškas, Sirijos meškas ir juoduosius lokius savo 100 akrų teritorijoje, kurioje jie paskyrė savo gyvenimus sužeistų gyvūnų gelbėjimui ir paleidimui.

Daugelis buvo išgelbėta dar jiems esant jaunikliais iš veisimo programų ar gamtos reservatų, kurie užsidarė. Kodiako meškos yra paprastai randamos Aliaskoje ir yra žinomos dėl sugebėjimo viršyti 680 kilogramus.

Meškos yra mėsėdės, tačiau jos yra linkusios laikytis atstumo nuo žmonių, nebent joms būtų grąsinama ar jas patraukų žmonių maistas ar šiukšlės.

Meškos yra tarsi mūsų vaikai,” ponas Kowalczikas anksčiau sakė. “Štai kaip mes jas mylime ir jos mums už tai atiduoda daug daugiau. Jos myli mus tiek pat kiek ir mes.”

Mūsų meškų šeima yra kaip ir kiekviena kita šeima. Tu myli jas iki mirties, bet tuo pačiu yra akimirkų, kai jos varo tave iš proto.”

Pora pradėjo gelbėti ir reabilituoti meškas daugiau nei prieš 20 metų, bet formaliai atidarė įstaigą kaip ne pelno siekiančią organizaciją Orphaned Wildlife Centre 2015 metais.

Gyvūnai reikalauja visapusiškos priežiūros ir maitinimo, siekiančio iki 14 kilogramų maisto – įskaitant mėsos mišinį, gyvūnų pašarą, vaisius ir kartais grybus kaip gardėsį.

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

Taip pat skaitykite: