Vibratoriai ir pokalbiai apie juos jau nebėra toks tabu koks buvo prieš kurį laiką. Be to, šio sekso žaislo populiarumas pamažu auga. Viena iš priežasčių – tai, kad vibratorių galima įsigyti ne tik įprastoje, fizinėje parduotuvėje, bet ir internetu. Kita priežastis ta, kad šie sekso žaislai šiandien pastebimi net populiariojoje kultūroje: juos rodo serialuose, filmuose ir reklamose, apie juos rašoma knygose. Bet kad ir kaip dažnai dabar vibratoriai būtų minimi viešumoje, daugelis apie juos žino tik pagrindinius dalykus. O ko apie šiuos intymius žaislus nežinome?

10 dalykų, kurių tikrai nežinojote apie vibratorius:

1. Pirmasis vibratoriaus modelis buvo išleistas 1734 metais. Jis buvo valdomas rankiniu būdu. 18-ame amžiuje nebuvo lengva parduoti sekso žaislus, todėl jie siūlyti gydytojams. Šis „vaistas“ būdavo skiriamas pacientėms, kurios turėjo problemų su nuotaikų kaita, nerimu. Vis dėlto, pats metodas nėra visai peiktinas: juk orgazmo metu moteris iš tiesų atsipalaiduoja. Šiandien, kaip žinia, vibratoriai internetu gali būti  įsigyti visiškai laisvai, ir ne tik įtampai mažinti.

2. Šie sekso žaislai uždrausti kai kuriuose šalyse. Planuojate kelionę į Maldyvus? Geriau į lagaminą nesidėkite vibratoriaus. Čia jis bus palaikytas „pornografine medžiaga“ ir konfiskuotas. Tai nėra taip blogai, kaip galvojote. Palyginimui – Malaizija. Šios šalies baudžiamajame kodekse nurodyta, kad prekeiviams, kurie platina ar parduoda sekso žaislus, gresia trejų metų laisvės atėmimo bausmė.

3. 1973 metais kompanijos „Hitachi Magic Wand“ sukurti vibratoriai turėjo kitokią paskirtį. Tai buvo nugaros masažuokliai. Pati kompanija neliko patenkinta dėl didžiulio susidomėjimo gaminiu, todėl nusprendė jo atsisakyti. Vis dėlto, kompanija „Vibratex“ nusprendė tęsti šios priemonės gamybą – tik be „Hitachi“ prekės ženklo.

4. Gyvūnai taip pat kartais naudojasi sekso žaislais. Pavyzdžiui, rujojanti dygliakiaulės patelė neretai susiranda šakelę ir velka ją tarp kojelių tam, kad pajaustų malonią vibraciją. Jei net gyvūnai tai daro, kodėl to gėdijamės mes?

5. Vibratoriai gali tapti abiejų partnerių sekso žaislu. Dauguma vyrų, stebėdami, kaip masturbuojasi jų partnerė, susijaudina ir patys. Kai kurie ir patys ryžtasi išmėginti šį sekso žaisliuką. Prieš įsigydami vibratorių, pasitarkite su savo antrąja puse, kokia bus šios priemonės paskirtis. Kaip ir įprastoje parduotuvėje, vibratoriai internetu skiriami į analinius, vaginalinius, labiau pritaikytus moterims ir vyrams.

6. Vibratoriai gali ne tik vibruoti. Suaugusiems skirtų parduotuvių asortimente galima rasti daugybę vibruojančių sekso žaislų. Kai kurie vibratoriai be vibravimo gali suteikti ir papildomų pojūčių, pavyzdžiui, traukimo ar čiulpimo. Kartu su jais naudojami šaldantys ar šildantys lubrikantai suteikia dar daugiau įspūdžių.

7. Nederėtų naudoti vieno vibratoriaus viskam. Pavyzdžiui, jei planuojate pasimėgauti analine stimuliacija, vertėtų įsigyti tam skirtą vibratorių. Pirmiausia, analiniam malonumui kelti skirtos priemonės yra mažesnės, tad sumažinama grėsmė susižeisti. Siekiant šio tikslo patartina įsigyti ir lubrikantą. Be to, svarbu tuo pačiu vibratoriumi neliesti vaginos, nes gali kilti infekcija. Jei norite sutaupyti pirkdami skirtingas priemones, verta prisiminti, kad vibratoriai internetu dažnai kainuoja mažiau.

8. Pigūs vibratoriai – ne pats geriausias pasirinkimas. Kai kurie nebrangūs vibratoriai gali būti pagaminti naudojant toksiškas medžiagas. Tai – viena dažniausių alergijos ir kitų sveikatos sutrikimų priežasčių. Jei nesate tikri dėl savo pasirinkimo, pasikonsultuokite su šių prekių specialistu.

9. Prieš įsigyjant vibratorių vertėtų žinoti, kas labiausiai Jus pamalonina. Vibruojantys žaisliukai skiriasi pagal tai, kurią sritį stimuliuoja. Įvairių rūšių vibratoriai internetu nesuklaidins, jei jau esate atradę savo didžiausius malonumo taškus.

10. Kai kuriems žmonėms šie sekso žaislai tiesiog nepatinka. Tai – nieko blogo. Tačiau prieš nusiteikiant neigiamai vertėtų skirti laiko ir pastangų priemonės paieškoms. Galbūt tiesiog neradote tinkamo modelio?

Vibratoriai šiandien nebėra skirti isterijai gydyti. Tai – puiki priemonė norint atsipalaiduoti, pamiršti nerimą ir stresą. Be to, orgazmas naudingas sveikatai, jis gerina nuotaiką.

Prieš naudojimą nebijokite ieškoti papildomos informacijos

Šiuo metu internete daug informacijos, patarimų galima rasti net ir sekso tema. Vibratoriai neturėtų būti priežastimi gėdai. Jei galvojate įsigyti naują sekso žaislą, prieš pirkimą įsitikinkite, kad apie produktą žinote pakankamai. Tik tokiu būdu vibratorius pateisins net slapčiausius lūkesčius.

Taip pat skaitykite: