Socialiniai tinklai šiandien daugeliui svarbi gyvenimo dalis. Vieni skaito mėgstamų viešų asmenų nuomones „Facebook“, kiti domisi naujienomis „Twitter“ tinkle, tačiau tikriausiai daugelis, ypač jaunesnės kartos atstovų laiką leidžia „Instagram“. Šis tinklas turi jau daugiau nei milijardą vartotojų, o apie 500 milijonų, šį socialinį tinklą naudoja kasdien. Čia galima peržiūrėti ne tik nuotraukas, bet ir istorijas, tiesiogines transliacijas ir viskas – tik kelių mygtukų paspaudimu. Vidutiniškai, kiekvienas vartotojas per dieną, savo „Instagram“ paskyrose praleidžia 32 minutes, tačiau ne retas šį skaičių tikrai viršija. Dauguma mūsų seka ne tik savo draugus bei kolegas, bet ir kino, muzikos žvaigždes, tinklaraštininkus ar mados ikonas. Štai dešimtukas įžymybių, kurių „Instagram“ profilius tikrai verta sekti.

Rayen Raynolds – iš tokių filmų kaip „Piršlybos“(2009), „Žaliasis žibintas“(2011) ir žinoma, „Deadpoolas“(2016) ir „Deadpoolas 2“(2018) žinomas aktorius, savo reputaciją Holivude jau seniai užsitikrino, tačiau ne mažiau puikiai jam sekasi ir už filmavimo aikštelės ribų. 2015-ais į socialinių tinklų traukinį įšokęs aktorius šiandien turi 31-ą milijoną sekėjų ir daugiau nei 400 „postų“. Jo „Instagram’e“ galima rasti ne tik tipines reklamas apie artėjančius filmus ar renginius, tačiau ir nuotraukų iš asmeninio gyvenimo, fotografijų su žmona, aktore ir ,taip pat, populiaria socialinių tinklų asmenybe Blake Lively, bei jų vaikais ir prabangaus jų gyvenimo akimirkas.


View this post on Instagram

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Trey Ratcliff – gal jo vardas ir mažiau girdėtas nei Holivudo žvaigždžių, tačiau „Instagram“ jam tikrai nėra naujiena ir šį socialinį tinklą jis išmano puikiai. Trey yra profesionalus fotografas, puslapio stuckincustoms.com savininkas, net parašęs knygą apie subtilybes ir triukus, padedančius tapti populiariu „Instagram“. 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trey Ratcliff (@treyratcliff) on

 

Ši knyga vėliau tapo sėkmingu dokumentiniu filmu. Knygoje jis atskleidžia, kaip lengva yra apgauti sekėjus ir net juos nusipirkti. Fotografas savo „Instagram“ paskyroje turi 175 tūkst. sekėjų ir daugiau nei 3000 stulbinančių foto.

 Jo paskyroje galima rasti fotografijų iš įvairiausių pasaulio kampelių, o ir pačios nuotraukos yra itin aukštos kokybės,todėl šis profilis turėtų patikti ne tik nepataisomiems kelionių aistruoliams, tačiau ir fotografijos mylėtojams.
View this post on Instagram

 

A post shared by Trey Ratcliff (@treyratcliff) on

 

Gal Gadot – ši mergina savo karjerą pradėjo itin anksti, kai būdama vos 18-likos laimėjo konkursą „Mis Izraelis 2004“. Nuo to laiko ji ne tik sugebėjo baigti teisės studijas, tačiau ir sėkmingai tęsti modelio ir aktorės karjerą.

Šiandien ji turi apie 30 milijonų sekėjų ir savo „Instagram“ paskyroje dalijasi savo asmeninio gyvenimo akimirkomis, kadrais iš filmafimo aikštelės ir modelio darbo.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

Ji pasirodė filmuose „Greiti ir įsiutę“(2009),„Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (2016) ir „Teisingumo aušra“ (2017) ir šiandien yra viena didžiausią įtaką turinčių ir brangiausiai apmokamų aktorių. Nuostabos nekelia tai ,kad jos gyvenimą ir sėkmę nori sekti daugybė žmonių.

Hugh Jackman – fantastinių filmų žvaigždė ir įvairių kino apdovanojimų laimėtojas gal ir neatrodo tas, kuris būtų itin susijęs su socialiniais tinklais,tačiau šis įvaizdis yra labai klaidingas. Aktorius turi net 26 milijonus sekėjų ir dažnai dalijasi nuotraukomis ir vaizdo įrašais iš savo asmeninio gyvenimo. Aktorius ,taip pat, mėgsta kelti linksmas ir juokingas istorijas, vaizdo įrašus bei nuotraukas, kartais net žaismingai pašiepdamas kolegas, todėl jo profilis tikrai turėtų pralinksminti.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

 

Tess Holliday – drąsa ir pasitikėjimu savimi išsiskirianti Tess, savo karjerą pradėjo kaip plius dydžio modelis, bet šiandien ji ir blogerė, ir makiažo meistrė. Prasidėjus kūno pozityvumo kultui, mergina populiarumą pelnė ir socialiniuose tinkluose.

Šiandien „Instagram’e“ji turi beveik 2 milijonu sekėjų ir savo pasitikėjimu įkvepia jaunas merginas, kad siekti tikslų ir svajonių galima nepaisant to, kokį rūbų dydį nešioji. Ji noriai dalijasi savo gyvenimo detalėmis ir nebijo parodyti itin atvirų fotografijų.

Tai nėra tipinė socialinių tinklų diva, tačiau visiems norintiems šviežaus požiūrio į žmogaus kūną ir išvaizdą tikrai vertą ja sekti.

View this post on Instagram

 

A post shared by T E S S H

Taip pat skaitykite: